Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SmartFTP 4.1

Kategoria: Klienci FTP
Producent: SmartFTP
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.09.2010
Data modyfikacji: 22.10.2012
Rozmiar: 14,84 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 163

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SmartFTP 4.1

SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas. Do czego można ją polecić? Do aktualizacji stron internetowych, udostępniania plików, tworzenia kopii zapasowych na serwerze oraz oczywiście wymiany danych. Jeśli szukasz takiego narzędzia, pobierz SmartFTP 4.1 i przetestuj program – może spodoba Ci się na tyle, że zdecydujesz się na zakup pełnej wersji?

Twórcy programu postawili na bezpieczeństwo, dlatego też SmartFTP 4.1 łączy się bezpiecznie z serwerami SFTP za pomocą SSH. Aby lepiej widzieć, jakie dane transferujemy, mamy podgląd przesyłanych plików wraz z ikonkami. Obejmuje on zarówno pliki graficzne, jak też i HTML oraz tekstowe – wystarczy jedno, jedyne kliknięcie! Free download SmartFTP 4.1 pozwoli także przetestować funkcję powiadamiania za pomocą e-maila – na skrzynkę dostajemy informację o udanym lub przerwanym transferze.

Dodatkowym atutem aplikacji jest fakt, że SmartFTP 4.1 jest po polsku. Dlatego też żaden użytkownik nie będzie mieć problemów z ustaleniem konfiguracji lub też wyborem właściwych opcji dla żądanego transferu. SmartFTP 4.1 jest za free w wersji testowej. Jest to jedna z najpopularniejszych aplikacji tego typu na świecie, co świadczy doskonale o jej funkcjonalności. Najnowszy SmartFTP nie potrzebuje reklamy – wystarczy rozejrzeć się po forach, aby znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii na temat tej aplikacji. Tym bardziej więc polecamy jej przetestowanie, zwłaszcza osobom, które potrzebują przesyłać duże ilości danych.

Podobne Klienci FTP

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SmartFTP 4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie