Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gekko Manager 0.76

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Gekko Manager
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.07.2008
Rozmiar: 811 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 241

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gekko Manager 0.76

Gekko Manager to świetna aplikacja, która łączy w sobie prostego menadżera plików oraz klienta FTP. Za pomocą tego programu możliwe jest ściąganie plików z sieci, a także ich wysyłanie na serwer. Zarówno menadżer jak i klient nie odbiegają funkcjami od innych aplikacji tego typu.

Ponadto download Gekko Manager umożliwia także pakowanie i rozpakowywanie archiwów ZIP oraz przyspiesza proces pobierania plików. Największą zaletą tego programu jest jednak fakt, że Gekko Manager jest za darmo udostępniany użytkownikom, zarówno pojedynczym jak i firmom, a do tego warto dodać, że Gekko Manager jest po polsku, co przy bardzo czytelnym interfejsie również stanowi o sile tej aplikacji. Zobacz także inne aplikacje działające na podobnej zasadzie w dziale Klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gekko Manager 0.76Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie