Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gekko Manager 0.76

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Gekko Manager
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.07.2008
Rozmiar: 811 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 241

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gekko Manager 0.76

Gekko Manager to świetna aplikacja, która łączy w sobie prostego menadżera plików oraz klienta FTP. Za pomocą tego programu możliwe jest ściąganie plików z sieci, a także ich wysyłanie na serwer. Zarówno menadżer jak i klient nie odbiegają funkcjami od innych aplikacji tego typu.

Ponadto download Gekko Manager umożliwia także pakowanie i rozpakowywanie archiwów ZIP oraz przyspiesza proces pobierania plików. Największą zaletą tego programu jest jednak fakt, że Gekko Manager jest za darmo udostępniany użytkownikom, zarówno pojedynczym jak i firmom, a do tego warto dodać, że Gekko Manager jest po polsku, co przy bardzo czytelnym interfejsie również stanowi o sile tej aplikacji. Zobacz także inne aplikacje działające na podobnej zasadzie w dziale Klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gekko Manager 0.76Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie