Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FTP Voyager 16

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Rhino Software, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.07.2008
Data modyfikacji: 19.12.2012
Rozmiar: 13,3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 204

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FTP Voyager 16

FTP Voyager to rozbudowany klient FTP, który obsługuje najważniejsze protokoły, a mianowicie tytułowy FTP, a także FTPS i SFTP. Program umożliwia przede wszystkim wysyłanie plików na serwer oraz oczywiście ich pobieranie. Oprócz akcji komputer – serwer, istnieje również możliwość przesyłania plików bezpośrednio pomiędzy serwerami. Program umożliwia przywrócenie zerwanych połączeń oraz szeregowanie zadań.

Niestety FTP Voyager nie jest za free udostępniany użytkownikom. Dostępna na pobierz wersja trial FTP Voyager umożliwia testowanie tej aplikacji przez okres 30 dni, po którym program traci swoją funkcjonalność. Nie istnieje również FTP Voyager pl ale wersja anglojęzyczna powinna każdemu wystarczyć, gdyż program oparty jest o zasadę „przeciągnij i upuść” i nie wymaga znajomości zaawansowanych komend. Download innych programów do obsługi FTP w dziale Klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FTP Voyager 16Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie