Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FTP Now 2.6.88

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Network-Client.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 235

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FTP Now 2.6.88

FTP Now to bardzo prosty i szybki klient FTP, który umożliwia transfer danych pomiędzy komputerem, a serwerem. Program oprócz wysyłania plików na serwer umożliwia również ich pobieranie, a także możliwość wznawiania zerwanych połączeń. Co ciekawe download FTP Now otwiera również dostęp do wbudowanego menadżera plików, który pozwala na ściąganie muzyki, gier czy programów z sieci.

Niestety wersja FTP Now pl nie istnieje ale interfejs tego klienta FTP jest na tyle przejrzysty, że nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Wszelkie operacje na plikach są wykonywane metodą „przeciągnij i upuść”, znanych choćby z Exploratora Windows. FTP Now nie jest za free, a dostępna w naszym serwisie wersja trial programu, umożliwia korzystanie z jego usług przez 30 dni. Pobierz inne narzędzia do obsługi Klienta FTP.

Podobne Klienci FTP

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FTP Now 2.6.88Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie