Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FTP Now 2.6.88

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Network-Client.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 235

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FTP Now 2.6.88

FTP Now to bardzo prosty i szybki klient FTP, który umożliwia transfer danych pomiędzy komputerem, a serwerem. Program oprócz wysyłania plików na serwer umożliwia również ich pobieranie, a także możliwość wznawiania zerwanych połączeń. Co ciekawe download FTP Now otwiera również dostęp do wbudowanego menadżera plików, który pozwala na ściąganie muzyki, gier czy programów z sieci.

Niestety wersja FTP Now pl nie istnieje ale interfejs tego klienta FTP jest na tyle przejrzysty, że nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Wszelkie operacje na plikach są wykonywane metodą „przeciągnij i upuść”, znanych choćby z Exploratora Windows. FTP Now nie jest za free, a dostępna w naszym serwisie wersja trial programu, umożliwia korzystanie z jego usług przez 30 dni. Pobierz inne narzędzia do obsługi Klienta FTP.

Podobne Klienci FTP

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FTP Now 2.6.88Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie