Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fresh FTP 4.75

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Freswebmaster.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.07.2008
Rozmiar: 923 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 347

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fresh FTP 4.75

Fresh FTP to kolejny klient FTP, który stanowi doskonałą alternatywę dla lidera tego typu aplikacji, a mianowicie Total Commander. Największą zaletą tego prostego programu jest fakt, że w porównaniu do konkurencji Fresh FTP jest za free udostępniany użytkownikom, oferując przy tym większość opcji, które można oczekiwać od aplikacji tego typu.

Download Fresh FTP pozwala na wymianę plików pomiędzy komputerem, a serwerem FTP, wznawianie przerwanych połączeń, a także utworzenie specjalnych kont dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na ciągłe wpisywanie danych serwera aby się z nim połączyć. Niestety Fresh FTP nie jest po polsku, jednak czytelny i prosty interfejs nie powinien nikomu sprawić problemu. Zobacz także inne programy do obsługi FTP w dziale Klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fresh FTP 4.75Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie