Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlashFXP 3.6.0.1240

Kategoria: Klienci FTP
Producent: FlashFXP
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.07.2008
Rozmiar: 4.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 229

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FlashFXP 3.6.0.1240

FlashFXP to jeden z bardziej znanych klientów FTP, który umożliwia transfer danych z komputera na serwer FTP, a także pozwala na wymianę danych pomiędzy dwoma zdalnymi serwerami. Ponadto download FlashFXP umożliwia wznowienie przerwanych połączeń, synchronizację katalogów, a także możliwość tworzenia harmonogramów pobierania. Program obsługuje różne protokoły proxy od FTP, HTTP zaczynając, a na Socks 4/5 kończąc. FlashFXP łączy się przy użyciu kodowania SSL/TLS, dzięki czemu użytkownik może być pewny, że nic nie zakłóci procesu wymiany danych.

Warto pamiętać, że FlashFXP nie jest za darmo, a dostępna w naszym serwisie wersja to trial. Pozwala ona na korzystanie z programu przez 30 dni. Po upływie tego czasu program będzie dalej działał, przypominając jednak użytkownikom o obowiązkowej rejestracji. Poszukaj podobnych darmowych aplikacji w dziale Kliencie FTP.

Podobne Klienci FTP

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FlashFXP 3.6.0.1240Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie