Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlashFXP 3.6.0.1240

Kategoria: Klienci FTP
Producent: FlashFXP
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.07.2008
Rozmiar: 4.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 229

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FlashFXP 3.6.0.1240

FlashFXP to jeden z bardziej znanych klientów FTP, który umożliwia transfer danych z komputera na serwer FTP, a także pozwala na wymianę danych pomiędzy dwoma zdalnymi serwerami. Ponadto download FlashFXP umożliwia wznowienie przerwanych połączeń, synchronizację katalogów, a także możliwość tworzenia harmonogramów pobierania. Program obsługuje różne protokoły proxy od FTP, HTTP zaczynając, a na Socks 4/5 kończąc. FlashFXP łączy się przy użyciu kodowania SSL/TLS, dzięki czemu użytkownik może być pewny, że nic nie zakłóci procesu wymiany danych.

Warto pamiętać, że FlashFXP nie jest za darmo, a dostępna w naszym serwisie wersja to trial. Pozwala ona na korzystanie z programu przez 30 dni. Po upływie tego czasu program będzie dalej działał, przypominając jednak użytkownikom o obowiązkowej rejestracji. Poszukaj podobnych darmowych aplikacji w dziale Kliencie FTP.

Podobne Klienci FTP

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FlashFXP 3.6.0.1240Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie