Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlashFXP 4.3.1

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Flash XP
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.01.2011
Data modyfikacji: 12.04.2013
Rozmiar: 4,39 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 239

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FlashFXP 4.3.1

FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości. Przede wszystkim obsługuje najpopularniejsze protokoły: FTP Proxy, HTTP Proxy, Socks 4, 5 (WinGate, WinGate, MS Proxy). Poza tym posiada wsparcie dla FXP, co umożliwia wymianę danych zdalnym serwerom. Download FlashFXP w pełnej wersji nie jest możliwy, mamy jednak na stronie wersję trial, która nie różni się zbytnio od pełnej. Możemy używać jej przez trzydzieści dni, a potem zarejestrować się i zapłacić lub… używać go dalej, jednak po każdym uruchomieniu aplikacji pojawi się przypominające o zapłacie okienko.

FlashFXP został wydany w wersji PL. Nie potrzeba jednak zaawansowanej znajomości angielskiego przy wersji EN do jego obsługi, ponieważ interfejs programu jest dość intuicyjny. Możemy podczas transferu dokonywać takich operacji jak wstrzymania pi wznawianie przesyłu danych, synchronizacja katalogów, harmonogram zadań, transfer „site to site”, a także przerzucanie danych metodą „przeciągnij i upuść”.

Program FlashFXP 4.3 można używać za darmo tak długo, jak tylko się chce. Co warte odnotowania, to fakt, że aplikacja nie stawia żadnego limitu wielkości przesyłanych plików. Jako że łączenie odbywa się przy użyciu SSL/TLS, mamy pewność, że nikt nie podejrzy danych ani też nie zakłóci przesyłu. Ostatnią z wielu zalet, o jakich należy wspomnieć, jest  import bazy adresów z Cute FTP, WS_FTP, FTP Explorer, LeapFTP, and Bullet Proof. Odbywa się on wraz z hasłami. Polecamy zatem wypróbować ten świetny menadżer – na pewno nitk nie będzie zawiedziony jego działaniem!

Podobne Klienci FTP

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FlashFXP 4.3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie