Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FileZilla 3.6

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Tim Kosse
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.07.2010
Data modyfikacji: 19.11.2012
Rozmiar: 4,47 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 460

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FileZilla 3.6

FileZilla 3.6 to aplikacja przeznaczona do wysyłania i ściągania plików z serwerów. Jeśli więc potrzebujesz narzędzia, dzięki któremu łatwo i skutecznie będziesz mógł wykonywać te czynności, to właśnie je znalazłeś. Jest możliwe darmowe pobranie programu w najnowszej wersji z tej właśnie strony. Plik ma nieco ponad 4 MB, więc ściągniesz go w kilka chwil.

Mamy tu mnóstwo opcji związanych z transferem danych. Wypada tu zaliczy dowolne zatrzymywanie i wznawianie połączeń, obsługę protokołów FTP, FTPS i SFTP, wsparcie dla Proxy SOCK4/5 oraz http. Dostępny do pobrania FileZilla 3.6 obsługuje również połączenia szyfrowane. Możesz także dodawać pliki do kolejki wysyłki metodą „przeciągnij i upuść”. Pobierz FileZilla 3.6 i poznaj wszystkie możliwości aplikacji!

Lista zalet programu jest naprawdę długa. FileZilla 6 obsłuży każdy server. Mamy tu także menadżer witryn, możliwość własnej konfiguracji interfejsu i komend oraz wiele, wiele innych. Aplikacja jest po polsku, więc nie będziesz mieć problemów z opanowaniem wszystkich opcji. Możesz przekonać się o tym w każdej chwili, bowiem plik jest do pobrania z tej strony przez cały czas.

Jak wspomniano, obsługuje FTP, czyli najbardziej popularny protokół, używany we wszystkich niemal serwerach. Jako client spisuje się świetnie. Także każdy server umożliwi download plików przez FileZilla 3.6. Ten program posiada dosłownie wszystkie możliwe opcje, jakie tego typu aplikacja mieć powinna, nic więc dziwnego, że cieszy się na świecie olbrzymią popularnością.

Wypróbuj go, a może dołączysz do dziesiątków tysięcy zadowolonych użytkowników.

Podobne Klienci FTP

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FileZilla 3.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie