Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FileZilla 3.2.6

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Tim Kosse
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 07.08.2009
Rozmiar: 3.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 771

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis FileZilla 3.2.6

­

Filezilla darmowy klient FTP, rozpowszechniany na licencji open source czyli o otwartym kodzie źródłowym. Filezilla obsługuje protokoły FTP, FTPS (FTP po SSL/TLS) i SFTP. Program współpracuje z protokołem IPv6 i serwerami proxy. Filezilla jest łatwa w obsłudze a jej atutem jest dostępność w wielu wersjach językowych a zatem Filezilla dostępna jest po polsku. Używając Filezilla można pobrać pliki do wielkości 4GB. W razie potrzeby ściąganie można przerwać i wznawiać bez ograniczeń. Program Filezilla jest za darmo.

­Filezilla FTP client został napisany w języku C++. Program cechuje duża stabilność pracy oraz szybkość. FileZilla obsługuje protokoły FTP, SFTP, FTPS. W Filezilla można dostosować limity ściągania do możliwości transferu połączenia. Program umożliwia zmianę atrybutów plików na serwerze, pozwala na kolejkowanie zadań. Wspiera proxy HTTP 1.1 i SOCKS4/5. Dzięki kreatorowi konfiguracji obsługa jest jeszcze prostsza. Zdecyduj się na darmowy program Filezilla – download pliku instalacyjnego możliwy bezpośrednio z naszego serwisu. Filezilla obsługuje wiadomości keep-alive. Przez program Filezilla można zdalnie edytować pliki. Na pewno dobra wiadomością jest dostępność Filezilla w wersji pl. Program posiada opcje zakładek oraz możliwość przeszukiwania według nazw oraz logowania do pliku. ­

Program Filezilla posiada możliwość ustawienia zdefiniowanej reguły ograniczania szybkości wysyłania i odbierania, możliwość kopiowania plików z i do serwera FTP w systemie "przeciągnij i upuść". W Filezilla możesz ustawiać własne komendy. Aplikacja posiada menedżer witryn. Pobierane i wysyłane pliki ustawiane są w kolejkę. Jeśli chcesz dostosować Filezilla do swoich potrzeb możesz to zrobić za pomocą konfigurowalnego interfejsu. W FTPS można obserwować historię certyfikatów. Inne zalety to wykrywanie bezczynności, wsparcie dla firewall, obsługa połączeń szyfrowanych. Filezilla to rozwiązanie zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów - Filezilla pobierz z naszego serwisu.

­

Najnowsza Filezilla została wyposażona w kilka nowych opcji a przede wszystkim w poprawki błędów. Naprawiono problem z wielokrotnym pojawianiem się informacji o błędzie. Usprawniono autosortowanie zakładek po dodaniu nowego wpisu. Od najnowszej wersji pojawiły się bezpieczne połączenie w Filezilla (SSL secured connections). Filezilla dostępna free na licencji GNU GPL.

­Kompatybilność z systemami operacyjnymi Windows: Filezilla nie obsługuje już starszych wersji systemów Windows. Filezilla działa na Vista i XP. Dostępna w tym miejscu wersja Filezilla działa na x64 systemach. Dostępna jest też Filezilla na Mac i Linux. Dostępny jest również wersja Filezilla Serwer. Filezilla FTP Server dostępną jest tylko na Windows. ­

Filezilla jest bardzo wszechstronna – obsługuje systemy Windows, Linux, BSD, Mac OS X i inne. Filezilla jest dystrybuowana na licencji publicznej GNU, co w praktyce znaczy tyle samo, że Filezilla to freeware. Pobranie i download programu Filezilla jest całkowicie darmowy. Przypominamy o poprawnej pisowni nazwy programu. Użycie któregoś z wariantów błędnej pisowni (fillezilla, filzilla, fillzilla) może zaprowadzić nas na nieuczciwe strony oferujące na przykład Filezilla trial. Dostępne jest również dla Filezilla spolszczenie. Filezilla FTP client zapewnia szybki download danych na twój komputer.

­Odwiedź dział download i pobierz już dziś najnowszą wersję programu Filezilla, jednego z lepszych klientów FTP. Nie czekaj i pobierz całkowicie za darmo wersję freeware programu Filezilla, który ułatwi Ci komunikacje z serwerami FTP. Zachęcamy do pobrania Filezilla na Linux. Filezilla do pobrania z naszego serwisu w obu wersjach na Windows i Linux. Zapraszamy do przejrzenia innych programów z działu klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FileZilla 3.2.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie