Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FileZilla 3.1.5

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Tim Kosse
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 22.10.2008
Rozmiar: 3.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 388

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis FileZilla 3.1.5

FileZilla to bardzo prosty w obsłudze klient FTP, który obsługuje najpopularniejsze protokoły, a mianowicie FTP, SFTP, oraz FTPS. Dzięki niemu możliwe jest m.in. pobieranie plików, ich wysyłanie na serwer, wznawianie połączenia, a także organizowanie kolejek pobieranych i wysyłanych plików, dzięki czemu nie trzeba przy nim cały czas czuwać.

FileZilla jest za free udostępniana użytkownikom, wraz z kodem źródłowym. Jest to multiplatformowy program, dzięki czemu oprócz podstawowej wersji dla systemów operacyjnych Microsoft Windows, istnieje również FileZilla pod Linux.  Program współpracuje z serwerami proxy, a także obsługuje protokół IPv6. Download FileZilla to doskonała oferta dla wszystkich użytkowników, którzy nie chcą się wykosztowywać i korzystać z płatnych klientów FTP. FileZilla za darmo oferuje praktycznie wszystko to co jest niezbędne do korzystania z FTP i dlatego warto z niej skorzystać. Odwiedź dział Klienci FTP i znajdź podobne darmowe aplikacje.

Podobne Klienci FTP

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FileZilla 3.1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie