Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FileZilla 3.1.4.1

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Tim Kosse
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 28.07.2008
Rozmiar: 3.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 230

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis FileZilla 3.1.4.1

FileZilla to jeden z nielicznych darmowych klientów FTP, który opcjami nie różni się zbyt wiele od swoich komercyjnych rywali. Program obsługuje dodatkowe protokoły, a mianowicie SFTP, oraz FTPS, a także pozwala na kolejkowanie wysyłanych i pobieranych plików. FileZilla jest za free udostępniana użytkownikom wraz z kodem źródłowym, dzięki czemu każdy może przetestować ten klient FTP na własnej skórze.

Download FileZilla pozwala na wysyłanie, pobieranie i transfer plików między serwerami, a także w relacji komputer – serwer. FileZilla jest po polsku co dodatkowo wpływa na popularność tego programu zwłaszcza w naszym kraju. Jeśli szukasz dobrego i darmowego klienta FTP to nie musisz już szukać. FileZilla w zupełności powinna Ci wystarczyć. Zobacz także najnowszą wersje programu FileZilla.

Podobne Klienci FTP

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FileZilla 3.1.4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie