Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FileZilla 3.7

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Tim Kosse
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.05.2013
Rozmiar: 4,6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 148

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FileZilla 3.7

Jeśli często przesyłacie lub pobieracie różnego rodzaju pliki poprzez serwery typu FTP to z pewnością zainteresuje Was zupełnie darmowy, niezwykle popularny i bardzo prosty w obsłudze program o nazwie FileZilla.

Jest to jeden z najpopularniejszych obecnie na rynku klientów FTP w dodatku w polskiej wersji językowej. FileZilla to przede wszystkim możliwość wznawiania zerwanych połączeń (bardzo przydatna funkcja) oraz wsparcie między innymi dla takich technologii, jak Proxy SOCKS4/5, HTTP 1.1, zapory sieciowe.

Nie zabrakło także prostej w obsłudze funkcjonalności drag&drop - przeciągamy interesujący nas plik z jednego okna do drugiego, by w prosty sposób skopiować go w pożądane miejsce. Producent zadbał również o takie funkcje, jak:
- wyrywanie bezczynności,
- obsługa połączeń szyfrowanych,
- możliwość definicji własnych komend,
- wgląd w kolejkę pobierania,
- menadżer witryn i domen,
- w pełni konfigurowalny interfejs użytkownika.

Na koniec warto dodać, że FileZilla dystrybuowana jest na warunkach licencji GNU (General Public License), więc jest w pełni darmowa, a producenci udostępniają jej kod źródłowy.

Podobne Klienci FTP

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FileZilla 3.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie