Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CuteFTP Professional 8.3.2 Build 09.02.2008.1

Kategoria: Klienci FTP
Producent: GlobalSCAPE, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.10.2008
Rozmiar: 8.5 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 214

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CuteFTP Professional 8.3.2 Build 09.02.2008.1

CuteFTP Professional to rozbudowana wersja jednego z najlepszych klientów FTP, dostępnych na rynku. Oprócz funkcji znanych z wersji Home, download CuteFTP Professional pozwala na wykonywanie kilku połączeń jednocześnie, a także obsługę dodatkowych protokołów, a mianowicie HTTP, HTTPS (HTTP Secure), FTPS (SSL), SFTP, oraz S-Key.

CuteFTP Professional nie jest za free udostępniany użytkownikom, jednak w naszym serwisie możecie znaleźć jego wersję trial, która spokojnie powinna wystarczyć do testów. Także brak CuteFTP Professional po polsku nie powinien nikogo zniechęcać do tej aplikacji, gdyż jej interfejs jest na tyle czytelny, że każdy powinien sobie poradzić z obsługą tego programu. Zobacz także inne aplikacje, do pobrania za darmo w dziale Klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CuteFTP Professional 8.3.2 Build 09.02.2008.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie