Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CuteFTP Professional 8.1.0 Build 11.12.2007.10

Kategoria: Klienci FTP
Producent: GlobalSCAPE, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.07.2008
Rozmiar: 8.0 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 152

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CuteFTP Professional 8.1.0 Build 11.12.2007.10

CuteFTP Professional to zaawansowana wersja CuteFTP w wersji domowej.

Aplikacja jest przeznaczona dla zaawansowanych użytkoników, którzy będą w stanie w pełni wykorzystaż możliwości tego narzędzia. Od wersji Home różni się znacząca posiada min. możliwość łączenia się z wieloma serwerami jednocześnie, a dodatkowmo możemy dokładanie zaplanować połączenie z wybranymi serwerami. Poza podstawowy protokołem FTP program radzi sobie również z połączeniemi HTTP, HTTPS, TPS, SFTP i S-Key, więc obsługuje zwykłe jak i szyfrowane transmisje danych.

Podobne Klienci FTP

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CuteFTP Professional 8.1.0 Build 11.12.2007.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie