Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CuteFTP Home 8.3.2 Build 09.02.2008.1

Kategoria: Klienci FTP
Producent: GlobalSCAPE, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.10.2008
Rozmiar: 6.8 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 205

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CuteFTP Home 8.3.2 Build 09.02.2008.1

CuteFTP Home  to jeden z najbardziej rozbudowanych klientów FTP, który powinien znaleźć się na dysku każdego szanującego się posiadacza własnego serwera. Program pozwala na pobieranie, wysyłanie i transfer plików z serwera, a także m.in. wznawianie przerwanych połączeń. Download CuteFTP Home umożliwia uzyskanie dostępu do profesjonalnego narzędzia, którego opcje zaspokoją nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Czytelny interfejs sprawia, że nawet brak CuteFTP Home pl nie powinien nikogo zniechęcić do sprawdzenia możliwości tej aplikacji. Jedną z jej nielicznych wad jest natomiast fakt, że CuteFTP Home nie jest za free i aby móc uzyskać dostęp do jej wszystkich funkcji należy wykupić odpowiednią licencję. W naszym serwisie możecie znaleźć wersję demonstracyjną programu, która w zupełności powinna wystarczyć do testów CuteFTP Home. W serwisie można znaleźć bardzo duży wybór aplikacji, jeżeli chcesz zobaczyć inne programy o podobnym działaniu przejdź do kategorii Klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CuteFTP Home 8.3.2 Build 09.02.2008.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie