Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CuteFTP Home 8.1.0 Build 11.12.2007.10

Kategoria: Klienci FTP
Producent: GlobalSCAPE, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.07.2008
Rozmiar: 6.6 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 142

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CuteFTP Home 8.1.0 Build 11.12.2007.10

CuteFTP Home to profesjonalny klient FTP, który jest jedną z najlepszych aplikacji tego typu na świecie. Oprócz podstawowych funkcji takich jak wysyłanie czy pobieranie plików z serwera, download CuteFTP Home umożliwia wznawianie zerwanych połączeń, a także masowe zmienianie nazw czy wielkości liter wskazanych plików.

Ponadto w programie można automatycznie zaplanować proces wysyłania i pobierania plików dzięki czemu nie trzeba przy nim spędzać zbyt wiele czasu. Chociaż CuteFTP Home nie jest pl to jego obsługa jest bardzo prosta, a czytelny I nowoczesny interfejs ją bardzo ułatwia. W naszym serwisie możecie pobrać wersję demonstracyjną CuteFTP Home za darmo do czego gorąco zachęcamy. Darmowe Aplikacje, które działają dokładnie tak samo, znajdzie w dziale Klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CuteFTP Home 8.1.0 Build 11.12.2007.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie