Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Core FTP 2.0 Lite

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Core FTP
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 28.07.2008
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 420

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Core FTP 2.0 Lite

Core FTP to jeden z bardziej popularnych klientów FTP, który swój sukces zawdzięcza bogactwu funkcji, oraz licencji. Core FTP jest za darmo udostępniany wszystkim użytkownikom do niekomercyjnego wykorzystania i obsługuje najważniejsze protokoły, a mianowicie SSL oraz TLS.  Ponadto download Core FTP oferuje wsparcie dla proxy, oraz obsługę uprawnień CHMOD.

Program pozwala na pobieranie, wysyłanie a także transfer plików pomiędzy serwerami. Obsługa programu jest oparta o zasadę przeciągnij/upuść i dlatego chociaż Core FTP nie jest pl to nikt nie powinien mieć problemów z wykonaniem podstawowych operacji przy użyciu tego programu. Warto pamiętać również o poprawnej pisowni nazwy tej aplikacji i nie pisaniu jej łącznie – CoreFTP, gdyż może to utrudnić download aktualizacji do niej. Inne darmowe aplikacje do obsługi FTP, znajdują się w dziale Klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Core FTP 2.0 LiteAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie