Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Core FTP 2.0 Lite

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Core FTP
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 28.07.2008
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 421

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Core FTP 2.0 Lite

Core FTP to jeden z bardziej popularnych klientów FTP, który swój sukces zawdzięcza bogactwu funkcji, oraz licencji. Core FTP jest za darmo udostępniany wszystkim użytkownikom do niekomercyjnego wykorzystania i obsługuje najważniejsze protokoły, a mianowicie SSL oraz TLS.  Ponadto download Core FTP oferuje wsparcie dla proxy, oraz obsługę uprawnień CHMOD.

Program pozwala na pobieranie, wysyłanie a także transfer plików pomiędzy serwerami. Obsługa programu jest oparta o zasadę przeciągnij/upuść i dlatego chociaż Core FTP nie jest pl to nikt nie powinien mieć problemów z wykonaniem podstawowych operacji przy użyciu tego programu. Warto pamiętać również o poprawnej pisowni nazwy tej aplikacji i nie pisaniu jej łącznie – CoreFTP, gdyż może to utrudnić download aktualizacji do niej. Inne darmowe aplikacje do obsługi FTP, znajdują się w dziale Klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Core FTP 2.0 LiteAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie