Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cerberus FTP Server 6

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Cerberus, LLC
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 03.04.2013
Data modyfikacji: 06.05.2013
Rozmiar: 6,6 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 72

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis Cerberus FTP Server 6

Cerberus FTP Server 6.0.1.0 to jeden z najlepszych na rynku programów umożliwiających bezpieczny transfer informacji, czy tworzenie kopii zapasowych danych. Dzięki niemu możemy również udostępnić online różnego rodzaju pliki. Warto dodać, że Cerberus FTP Server do użytku niekomercyjnego jest bezpłatny.

Do licznych funkcji należą między innymi obsługa wielu klientów oraz adresów IP jednocześnie, obsługa połączeń szyfrowanych typu SSL/TLS, adresów IPv6 i możliwość restrykcji na podstawie numeru IP.

Do dyspozycji użytkownika twórcy programu oddali także możliwość sprawdzania statystyk (podgląd transferu przez poszczególnych użytkowników).

Podobne Klienci FTP

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cerberus FTP Server 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie