Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auto FTP Manager 4.32

Kategoria: Klienci FTP
Producent: DeskShare Incorporated
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 28.07.2008
Rozmiar: 3.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 441

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Auto FTP Manager 4.32

Auto FTP Manager to jeden z bardziej zaawansowanych klientów FTP, który umożliwia przede wszystkim wysyłanie i pobieranie plików z serwera, a także pozwala na nawiązanie kilku połączeń jednocześnie. Program działa w oparciu o metodę przeciągnij i upuść, dzięki czemu jego obsługa nie odstrasza skomplikowanymi komendami i choć Auto FTP Manager nie jest po polsku to nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą.

Program pozwala na transfer plików z komputera na serwer, z serwera na inny serwer, a także na przesyłanie plików pomiędzy komputerami należącymi do sieci lokalnej. Auto FTP Manager za darmo jest udostępniany wyłącznie w wersji demonstracyjnej, którą możecie znaleźć w naszym serwisie. Download Auto FTP Manager to doskonała oferta dla użytkowników, chcących wypróbować ten program przed zakupem.

Podobne Klienci FTP

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Auto FTP Manager 4.32Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie