Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AreoCommander .net 2.0.1 PL

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Arkadiusz Jachnik
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 859

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AreoCommander .net 2.0.1 PL

AreoCommander to zaawansowany menadżer plików. Łączy on w sobie podstawowe funkcje eksploratora systemu operacyjnego takie jak kopiowanie, przenoszenie czy usuwanie plików, ale także wspomaga i ułatwia wykonywanie tych codziennych operacji.

Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że „AC” różni się od innych menadżerów plików. Przejrzysty interfejs z łatwym dostępem do wszystkich opcji i narzędzi gwarantują paski narzędzi „Ribbon”, czyli Wstążka znana z pakietu Microsoft Office 2007.

Aplikacja powstała w ramach projektu studenckiego z przedmiotu Systemy Operacyjne. Celem projektu jest zaprezentowanie funkcji ochrony dostępu do plików i katalogów metodą list ACL (Acces Control List), czyli list kontroli dostępu. AreoCommander został wyposażony w zaawansowane narzędzie „Edytora list kontroli dostępu”, dzięki któremu użytkownik może dowolnie przyznać lub odebrać konkretne prawa dostępu do wybranego obiektu (pliku, katalogu, dysku). Ponadto czynności związane z nadawaniem lub zabieraniem praw nie muszą być wykonywane tylko na użytkownikach i grupach przypisanych do obiektu. Istnieje szybka możliwość usunięcia użytkownika lub grupy z listy kontroli dostępu, lub dodania nowego użytkownika/grupy z tworzonej przez AreoCommander’a listy grup i użytkowników dostępnych w systemie. Nadawanie i odbieranie praw to nie cała funkcjonalność modułu obsługi ACL w programie. Istnieje możliwość szybkiego podglądu informacji o prawach dostępu w polu „Lista kontroli dostępu” lub na liście plików w formie tabel, gdzie można porównać dostęp i przydzielone prawa dla wszystkich plików i folderów w przeglądanym katalogu.


AreoCommander został wyposażony również w wiele innych funkcji i narzędzi. W dobie Internetu wymagany jest szybki i łatwy dostęp do serwerów FTP. AreoCommander umożliwia użytkownikowi łatwe i wygodne przeglądanie plików i katalogów na serwerze, a także zarządzanie nimi. Szybkie kopiowanie z i na serwer, usuwanie plików i katalogów, tworzenie nowych folderów, nadawanie nowych nazw – te wszystkie operacje z AreoCommander’em można wykonać szybko i łatwo. Ponadto program oferuje funkcję zapisywania najczęściej używanych serwerów. Dzięki przejrzystemu i widocznemu polu „logów” użytkownik w każdej chwili wie jakie operacje wykonywane są na serwerze.

Podobne Klienci FTP

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AreoCommander .net 2.0.1 PL



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie