Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Altap Salamander 2.51

Kategoria: Klienci FTP
Producent: ALTAP, Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 2.9 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 562

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Altap Salamander 2.51

Altap Salamander to ciekawy menadżer plików, oraz klient FTP tworzony przez programistów z Czech, który umożliwia zarządzanie plikami, a mianowicie ich kopiowanie, edytowanie, przetwarzanie, a także zmianę atrybutów. Zaletą tej aplikacji jest możliwość jej rozbudowy o wiele wtyczek, z których warto wymienić edytor rejestru czy narzędzie do kompresji.

Download Altap Salamander umożliwia także zarządzanie archiwami, z których warto wymienić te najbardziej popularne, a więc ACE, RAR, ZIP. czy ISO. Niestety Altap Salamander nie jest za free udostępniany użytkownikom, a dostępna w naszym serwisie wersja trial pozwala tylko na ograniczone czasowo testy. Nie istnieje również Altap Salamander pl przez co program ten nie jest tak popularny w naszym kraju, jak choćby Total Commander. Zobacz także inne aplikacje do zarządzania FTP, w dziale Klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Altap Salamander 2.51Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie