Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AbsoluteFTP 2.2.10

Kategoria: Klienci FTP
Producent: VanDyke Software, Inc.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 2.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 250

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis AbsoluteFTP 2.2.10

AbsoluteFTP to ciekawy klient FTP, który wyglądem przypomina klasyczny Eksplorator Windows. Program oferuje wszystkie te funkcje, które można by oczekiwać od aplikacji tego typu, a więc wysyłanie i pobieranie plików, ich przenoszenie z serwera na serwer, a także możliwość otwarcia kilku połączeń jednocześnie, co jest dużym atutem tego programu.

AbsoluteFTP jest po polsku, a czytelny kreator ułatwia poprawne skonfigurowanie połączenia. Większość operacji jest wykonywana klasyczną metodą przeciągnij i upuść, co pozytywnie wpływa na szybkość pracy. Niestety AbsoluteFTP nie jest za free udostępniany użytkownikom, którzy skazani są wyłącznie na wersję demo. Pozwala ona na ograniczone testowanie możliwości tego klienta. Download demo AbsoluteFTP możecie znaleźć poniżej. Zobacz inne ciekawe pozycje do obsługi serwerów w dziale Klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AbsoluteFTP 2.2.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie