Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AbleFtp 7.44

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Hitek Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 22.9 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 208

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AbleFtp 7.44

AbleFtp to klient FTP, który stawia przede wszystkim na automatyzację większości funkcji, które oferuje. Oczywiście program pozwala na pobieranie, wysyłanie i usuwanie plików z serwera, a także na zarządzanie tymi dostępnymi na dysku. Największą zaletą AbleFtp jest jednak możliwość zautomatyzowania procesu przesyłania plików, dzięki czemu program we wskazanym wcześniej momencie może to zrobić bez interwencji użytkownika.

Download AbleFtp pozwala więc zaoszczędzić sporo czasu, a nowoczesny interfejs sprawia, że jego obsługa nie jest wcale trudna. Przeszkadza w niej trochę brak AbleFtp pl jednak po dłuższym czasie można się do tego przyzwyczaić. Niestety AbleFtp nie jest za free i by móc z jego funkcji korzystać w pełni należy zakupić  płatną licencję. Na naszej stronie możecie zupełnie za darmo pobrać wersję testową programu, która w zupełności wystarcza by poznać jego wszystkie opcje. Do pobrania także inne darmowe aplikacje w dziale Klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AbleFtp 7.44Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie