Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wiadomek 1.1

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: Agora S.A.
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 20.11.2008
Rozmiar: 1 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 293

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Wiadomek 1.1

Wiadomek to polska aplikacja oferowana przez wydawcę Gazety Wyborczej, która umożliwia czytanie informacji z kanałów RSS. Program jest przede wszystkim nastawiony na wyświetlanie informacji z serwisu gazeta.pl, jednak użytkownik ma możliwość dodania również własnych kanałów. Jeśli chodzi o funkcje to download Wiadomek 1.1 otwiera dostęp do najbardziej elementarnych z nich, a więc przeglądania i zarządzania informacjami udostępnianymi przez RSS.

Oczywiście Wiadomek 1.1 jest po polsku i bezwątpienia jest to jedna z najprostszych aplikacji tego typu w obsłudze. Warto pamiętać, że chociaż Wiadomek 1.1 jest za free, to oparty jest on na licencji adware, a więc trzeba się przygotować na pojawianie się reklam w programie, co jest największa wadą tej apliakcji. Pobierz za darmo aplikacje oparte na tej samej technologii w dziale Czytniki kanałów RSS.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • Feedreader

  Feedreader 3.11 to bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze czytnik kanałów RSS i Atom. Program posiada niezwykle przejrzysty interfejs, dodawanie nowych kanałów sprowadza się do podania linku do niego i po chwili Feedreader robi download zawartości kanałów RSS.

 • RSS Alert

  "RSS Alert" to darmowy czytnik wiadomości z kanałów RSS, będący najnowszą aplikacją twórcy popularnego odkurzacza. Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość śledzenia informacji tylko o najważniejszych wiadomościach z Polski i zza granicy.

 • SharpReader

  SharpReader to kolejny czytnik kanałów RSS, który możecie znaleźć w naszym serwisie. Program posiada wszystkie te funkcje, które możemy oczekiwać od aplikacji tego typu, a mianowicie możliwość dodawania własnych kanałów

 • Paseczek

  Paseczek to jeden z bardziej popularnych czytników kanałów RSS w naszym kraju, który jest tworzony przez rodzimego producenta, dzięki temu Paseczek jest po polsku udostępniany użytkownikom.

 • FeedDemon Lite

  FeedDemon Lite to popularny i co najważniejsze darmowy czytnik kanałów RSS, który oferuje sporą liczbę opcji, jednocześnie charakteryzując się szybkością i prostotą działania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wiadomek 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie