Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WebSite-Watcher 4.42

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: Martin Aignesberger
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.07.2008
Rozmiar: 4.1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 185

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WebSite-Watcher 4.42

WebSite-Watcher to niezwykle przydatne narzędzie, które umożliwia monitorowanie wybranych przez użytkownika stron internetowych. Zasada działania tego programu jest niezwykle prosta. Użytkownik wprowadza do bazy danych strony, które często odwiedza w poszukiwaniu nowych informacji. Jeśli na podanej stronie pojawi się jakiś nowy element to program informuje o tym użytkownika specjalnym komunikatem. Niestety

WebSite-Watcher 4.42 nie jest za free, ale wersja testowa, dostępna w naszym serwisie, pozwala na 30dniowe testowanie tej aplikacji. Cieszy natomiast fakt, że WebSite-Watcher 4.42 jest po polsku i dlatego nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Download WebSite-Watcher 4.42 pozwala zaoszczędzić masę czasu, dlatego warto skorzystać z jego opcji już teraz. Zobacz inne Czytniki kanałów RSS.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • SharpReader

  SharpReader to kolejny czytnik kanałów RSS, który możecie znaleźć w naszym serwisie. Program posiada wszystkie te funkcje, które możemy oczekiwać od aplikacji tego typu, a mianowicie możliwość dodawania własnych kanałów

 • Feedreader

  Feedreader 3.11 to bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze czytnik kanałów RSS i Atom. Program posiada niezwykle przejrzysty interfejs, dodawanie nowych kanałów sprowadza się do podania linku do niego i po chwili Feedreader robi download zawartości kanałów RSS.

 • RSSOwl

  RSSOwl jest rozbudowanym wieloplatformowym czytnikiem kanałów RSS.

 • FeedDemon Lite

  FeedDemon Lite to popularny i co najważniejsze darmowy czytnik kanałów RSS, który oferuje sporą liczbę opcji, jednocześnie charakteryzując się szybkością i prostotą działania.

 • intraVnews

  intraVnews jest czytnikiem kanałów RSS integrującym się z programem pocztowym Microsoft Outlook. intraVnews przeprowadza download wiadomości z kanałów i umożliwia przeglądanie informacji z kanałów RSS w sposób przypominający czytanie e-maili.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WebSite-Watcher 4.42Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie