Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SharpReader 0.9.7.0

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: Luke Hutteman
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2008
Rozmiar: 800 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 175

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SharpReader 0.9.7.0

SharpReader to kolejny czytnik kanałów RSS, który możecie znaleźć w naszym serwisie. Program posiada wszystkie te funkcje, które możemy oczekiwać od aplikacji tego typu, a mianowicie możliwość dodawania własnych kanałów, ich grupowanie, a także przeszukiwanie wybranych wiadomości.  SharpReader 0.9.7.0 jest za free udostępniany użytkownikom i odznacza się bardzo niewielkim rozmiarem.

Program informuje o wszelkich nowych informacjach w specjalnym oknie, który wyskakuje z paska systemowego, dzięki czemu żadna informacja nie powinna przejść nam koło nosa. SharpReader 0.9.7.0 nie jest po polsku, jednak intuicyjny i bardzo przejrzysty interfejs nadrabiają ten fakt. Download SharpReader 0.9.7.0 to oferta dla użytkowników, którzy nie chcą tracić czasu na przeglądanie kilkunastu, bądź kilkudziesięciu stron osobno i wolą informacje o nowościach na wskazanych przez siebie kanałach mieć w jednym miejscu. Inne aplikacje o tej samej funkcjonalności znajdziesz w kategorii Czytniki kanałów RSS.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • Paseczek

  Paseczek to jeden z bardziej popularnych czytników kanałów RSS w naszym kraju, który jest tworzony przez rodzimego producenta, dzięki temu Paseczek jest po polsku udostępniany użytkownikom.

 • RSS Alert

  "RSS Alert" to darmowy czytnik wiadomości z kanałów RSS, będący najnowszą aplikacją twórcy popularnego odkurzacza. Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość śledzenia informacji tylko o najważniejszych wiadomościach z Polski i zza granicy.

 • RSS Bandit

  RSS Bandit to jeden z bardziej rozbudowanych czytników RSS, który pozwala oczywiście na odbiór informacji z wcześniej wskazanych przez użytkownika kanałów. Najważniejszymi zaletami tego programu jest prostota działania.

 • FeedDemon Lite

  FeedDemon Lite to popularny i co najważniejsze darmowy czytnik kanałów RSS, który oferuje sporą liczbę opcji, jednocześnie charakteryzując się szybkością i prostotą działania.

 • RSSOwl

  RSSOwl jest rozbudowanym wieloplatformowym czytnikiem kanałów RSS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SharpReader 0.9.7.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie