Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RssSpeed 1.0.0.104

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: CI-COMPUTER INSTAL Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2008
Rozmiar: 2.5 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 209

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RssSpeed 1.0.0.104

RssSpeed to polski czytnik kanałów informacyjnych RSS, który odznacza się przede wszystkim bardzo ładnym interfejsem, szybkością działania, oraz bogactwem opcji. Główną funkcją programu jest możliwość przechwytywania najważniejszych informacji ze wskazanych kanałów, ich grupowanie, a także wyświetlanie w przejrzystym oknie.

Program RssSpeed 1.0.0.104 pl pozwala także na pobieranie informacji z innych kanałów, a mianowicie RDF i Atom, co dodatkowo rozszerza jego paletę możliwości. Download RssSpeed 1.0.0.104 już na starcie otwiera wrota do ponad 650 tematycznie pogrupowanych kanałów, ale użytkownik ma oczywiście okazję dodać również swoje własne kanały. Istotne jest również, to że RssSpeed 1.0.0.104 jest za darmo udostępniany użytkownikom, dlatego przejdź do jego testów już teraz. Inne aplikacje związane z technologią RSS znajdzie w dziale Czytniki kanałów RSS.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • RSS Bandit

  RSS Bandit to jeden z bardziej rozbudowanych czytników RSS, który pozwala oczywiście na odbiór informacji z wcześniej wskazanych przez użytkownika kanałów. Najważniejszymi zaletami tego programu jest prostota działania.

 • Paseczek

  Paseczek to jeden z bardziej popularnych czytników kanałów RSS w naszym kraju, który jest tworzony przez rodzimego producenta, dzięki temu Paseczek jest po polsku udostępniany użytkownikom.

 • RSS Alert

  "RSS Alert" to darmowy czytnik wiadomości z kanałów RSS, będący najnowszą aplikacją twórcy popularnego odkurzacza. Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość śledzenia informacji tylko o najważniejszych wiadomościach z Polski i zza granicy.

 • Feedreader

  Feedreader 3.11 to bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze czytnik kanałów RSS i Atom. Program posiada niezwykle przejrzysty interfejs, dodawanie nowych kanałów sprowadza się do podania linku do niego i po chwili Feedreader robi download zawartości kanałów RSS.

 • RSSOwl

  RSSOwl jest rozbudowanym wieloplatformowym czytnikiem kanałów RSS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RssSpeed 1.0.0.104Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie