Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RSSOwl 1.2.4

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: RSSOwl.org
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 24.07.2008
Rozmiar: 4.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 198

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis RSSOwl 1.2.4

RSSOwl to jeden z najbardziej rozbudowanych czytników kanałów informacyjnych obsługujący zarówno najbardziej popularny kanał RSS, jak i RDF, oraz Atom. Oprócz podstawowych funkcji, takich jak wyszukiwanie, wyświetlanie, przeglądanie i zarządzanie informacjami z wcześniej dodanych kanałów, download RSSOwl 1.2.4  umożliwia również zapis wybranych informacji do formatu PDF, dzięki czemu dany dokument możemy otworzyć w dowolnym czasie i to bez konieczności połączenia z siecią.

Interfejs programu jest bardzo przejrzysty i choć RSSOwl 1.2.4 nie jest po polsku, to jego obsługa nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów. Program składa się z czterech głównych modułów RSS Management, RSS Favorites, RSS TabFolder oraz RSS NewsItem, które zupełnie wystarczą by móc cieszyć się z najważniejszych opcji, które aplikacja tego typu powinna oferować użytkownikom. Ściągnij RSSOwl za darmo i sprawdź jak prezentuje się ten czytnik kanałów RSS. Najnowszą wersję RSSOwl 1.2.4   za free znajdziesz na pobierz. Zobacz inne narzędzia z kategorii Czytniki kanałów RSS.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • FeedDemon Lite

  FeedDemon Lite to popularny i co najważniejsze darmowy czytnik kanałów RSS, który oferuje sporą liczbę opcji, jednocześnie charakteryzując się szybkością i prostotą działania.

 • RSS Bandit

  RSS Bandit to jeden z bardziej rozbudowanych czytników RSS, który pozwala oczywiście na odbiór informacji z wcześniej wskazanych przez użytkownika kanałów. Najważniejszymi zaletami tego programu jest prostota działania.

 • Feedreader

  Feedreader 3.11 to bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze czytnik kanałów RSS i Atom. Program posiada niezwykle przejrzysty interfejs, dodawanie nowych kanałów sprowadza się do podania linku do niego i po chwili Feedreader robi download zawartości kanałów RSS.

 • RSS Alert

  "RSS Alert" to darmowy czytnik wiadomości z kanałów RSS, będący najnowszą aplikacją twórcy popularnego odkurzacza. Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość śledzenia informacji tylko o najważniejszych wiadomościach z Polski i zza granicy.

 • SharpReader

  SharpReader to kolejny czytnik kanałów RSS, który możecie znaleźć w naszym serwisie. Program posiada wszystkie te funkcje, które możemy oczekiwać od aplikacji tego typu, a mianowicie możliwość dodawania własnych kanałów


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RSSOwl 1.2.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie