Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RSS Reader 1.0.88

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: Ykoon B.V.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.07.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 257

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RSS Reader 1.0.88

RSS Reader to proste narzędzie służące do czytania kanałów informacyjnych w formacie RSS, który charakteryzuje prostota działania, oraz fakt, że aplikacja ta jest zupełnie darmowa. Program pozwala na dowolne grupowanie kanałów, a także automatyczne informowanie użytkownika o nowych informacjach. RSS Reader działa z Windows i integruje się z paskiem systemowym, dzięki czemu można mieć do niego ciągły dostęp. Niestety RSS Reader nie jest po polsku, ale jest na tyle proste narzędzie, z bardzo czytelnym interfejsem, że nikt nie powinien mieć żadnych problemów z jego obsługą.

Download RSS Reader pozwala na natychmiastowe przekierowanie do wskazanej informacji, która jest otwierana w nowym oknie, dzięki czemu nie trzeba spędzać już wielu godzin na przeszukiwaniu sieci w poszukiwaniu nowych wpisów, np. na ulubionych blogach. Od teraz wszystko można zgromadzić w jednym miejscu. Pobieraj za darmo także inne, podobne aplikacje w dziale Czytniki kanałów RSS.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • Paseczek

  Paseczek to jeden z bardziej popularnych czytników kanałów RSS w naszym kraju, który jest tworzony przez rodzimego producenta, dzięki temu Paseczek jest po polsku udostępniany użytkownikom.

 • Feedreader

  Feedreader 3.11 to bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze czytnik kanałów RSS i Atom. Program posiada niezwykle przejrzysty interfejs, dodawanie nowych kanałów sprowadza się do podania linku do niego i po chwili Feedreader robi download zawartości kanałów RSS.

 • intraVnews

  intraVnews jest czytnikiem kanałów RSS integrującym się z programem pocztowym Microsoft Outlook. intraVnews przeprowadza download wiadomości z kanałów i umożliwia przeglądanie informacji z kanałów RSS w sposób przypominający czytanie e-maili.

 • FeedDemon Lite

  FeedDemon Lite to popularny i co najważniejsze darmowy czytnik kanałów RSS, który oferuje sporą liczbę opcji, jednocześnie charakteryzując się szybkością i prostotą działania.

 • RSS Alert

  "RSS Alert" to darmowy czytnik wiadomości z kanałów RSS, będący najnowszą aplikacją twórcy popularnego odkurzacza. Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość śledzenia informacji tylko o najważniejszych wiadomościach z Polski i zza granicy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RSS Reader 1.0.88Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie