Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RSS Bandit 1.6.0.2

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: RSS Bandit Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.07.2008
Rozmiar: 7.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 128

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RSS Bandit 1.6.0.2

RSS Bandit jest czytnikiem kanałów RSS o rozbudowanych możliwościach, wzorowany wyglądem na Microsoft Outlook 2003.

Program posiada polski interfejs więc jego obsługa nie powinna nikomu sprawić kłopotu. RSS Bandit pozwala na przechowywanie listy kanałów na różnych komputerach oraz na dzieleni się nimi z innymi użytkownikami. Ponad to program posiada przeglądarkę internetową co znacznie ułatwie przeglądanie interesujących nas treści.

Do prawidłowego działania niezbędna jest biblioteka .NET Framework.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • FeedDemon Lite

  FeedDemon Lite to popularny i co najważniejsze darmowy czytnik kanałów RSS, który oferuje sporą liczbę opcji, jednocześnie charakteryzując się szybkością i prostotą działania.

 • Paseczek

  Paseczek to jeden z bardziej popularnych czytników kanałów RSS w naszym kraju, który jest tworzony przez rodzimego producenta, dzięki temu Paseczek jest po polsku udostępniany użytkownikom.

 • intraVnews

  intraVnews jest czytnikiem kanałów RSS integrującym się z programem pocztowym Microsoft Outlook. intraVnews przeprowadza download wiadomości z kanałów i umożliwia przeglądanie informacji z kanałów RSS w sposób przypominający czytanie e-maili.

 • RSSOwl

  RSSOwl jest rozbudowanym wieloplatformowym czytnikiem kanałów RSS.

 • RSS Alert

  "RSS Alert" to darmowy czytnik wiadomości z kanałów RSS, będący najnowszą aplikacją twórcy popularnego odkurzacza. Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość śledzenia informacji tylko o najważniejszych wiadomościach z Polski i zza granicy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RSS Bandit 1.6.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie