Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RSS Bandit 1.9

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: RSS Bandit Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 10,03 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 291

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RSS Bandit 1.9

RSS Bandit to jeden z bardziej rozbudowanych czytników RSS, który pozwala oczywiście na odbiór informacji z wcześniej wskazanych przez użytkownika kanałów. Najważniejszymi zaletami tego programu jest prostota działania, synchronizacja z internetowymi czytnikami kanałów, a także możliwość wymiany listami kanałów z innymi użytkownikami. Ponadto RSS Bandit jest po polsku, a wygląd przypominający Microsoft Outlook sprawia, że nikt nie powinien mieć problemów z obsługą jego opcji.

RSS Bandit za darmo oferuje również dostęp do przeglądarki internetowej, dzięki czemu wybrane informacje mogą zostać szybko otworzone w jej kartach. Download RSS Bandit to doskonała oferta dla wszystkich użytkowników spędzający długie godziny na przeglądaniu ulubionych serwisów. Jeśli chcesz przyspieszyć ten proces to pobierz RSS Bandit już dziś. Zobacz także inne podobne aplikacje w dziale - Czytniki kanałów RSS.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • Paseczek

  Paseczek to jeden z bardziej popularnych czytników kanałów RSS w naszym kraju, który jest tworzony przez rodzimego producenta, dzięki temu Paseczek jest po polsku udostępniany użytkownikom.

 • RSS Alert

  "RSS Alert" to darmowy czytnik wiadomości z kanałów RSS, będący najnowszą aplikacją twórcy popularnego odkurzacza. Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość śledzenia informacji tylko o najważniejszych wiadomościach z Polski i zza granicy.

 • intraVnews

  intraVnews jest czytnikiem kanałów RSS integrującym się z programem pocztowym Microsoft Outlook. intraVnews przeprowadza download wiadomości z kanałów i umożliwia przeglądanie informacji z kanałów RSS w sposób przypominający czytanie e-maili.

 • RSSOwl

  RSSOwl jest rozbudowanym wieloplatformowym czytnikiem kanałów RSS.

 • Feedreader

  Feedreader 3.11 to bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze czytnik kanałów RSS i Atom. Program posiada niezwykle przejrzysty interfejs, dodawanie nowych kanałów sprowadza się do podania linku do niego i po chwili Feedreader robi download zawartości kanałów RSS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RSS Bandit 1.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie