Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RSS Alert 1.13

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: FranmoSoftware
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.05.2011
Data modyfikacji: 14.11.2011
Rozmiar: 742
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 206

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RSS Alert 1.13

"RSS Alert" to darmowy czytnik wiadomości z kanałów RSS, będący najnowszą aplikacją twórcy popularnego odkurzacza. Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość śledzenia informacji tylko o najważniejszych wiadomościach z Polski i zza granicy.

Działanie aplikacji "RSS Alert" opiera się na słowach kluczowych, domyślnie przyporządkowanych do różnych stopni alertów. Serwisem informacyjnym, który ustawiony jest jako rozwiązanie domyślne jest TVN24, twórca zapewnił jednak możliwość tworzenia przez użytkowników własnych kanałów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i zainteresowań. Program wyodrębnia ze wskazanych przez użytkownika kanałów wiadomości, przedstawia je na pasku i oznacza kolorem powagę informacji. Za pomocą jednego kliknięcia możemy wczytać wiadomość, o której poinformowała nam aplikacja.

Instalacja i konfiguracja "RRS Alert" jest niezwykle prosta nawet dla osób, które po raz pierwszy chcą użyć kanału RSS. Przy wszelkich problemach pomoże nam film instruktażowy, który autor programu umieścił na swojej witrynie internetowej.

W wersji 1.13 następujące zmiany:

- naprawiono błąd "is not a valid date and time", gdy w systemie ustawiono format daty krótkiej jako "rrrr-MM-dd",
- poprawiono przycinanie animacji ("wjazd" paska na widok) w momencie, gdy nadal trwa pobieranie wiadomości z innych kanałów RSS,
- poprawiono kolorystykę alertów,
- dodano akceptację protokołu HTTPS,
- zaktualizowano słowa kluczowe i wyjątki.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • FeedDemon Lite

  FeedDemon Lite to popularny i co najważniejsze darmowy czytnik kanałów RSS, który oferuje sporą liczbę opcji, jednocześnie charakteryzując się szybkością i prostotą działania.

 • Paseczek

  Paseczek to jeden z bardziej popularnych czytników kanałów RSS w naszym kraju, który jest tworzony przez rodzimego producenta, dzięki temu Paseczek jest po polsku udostępniany użytkownikom.

 • intraVnews

  intraVnews jest czytnikiem kanałów RSS integrującym się z programem pocztowym Microsoft Outlook. intraVnews przeprowadza download wiadomości z kanałów i umożliwia przeglądanie informacji z kanałów RSS w sposób przypominający czytanie e-maili.

 • Feedreader

  Feedreader 3.11 to bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze czytnik kanałów RSS i Atom. Program posiada niezwykle przejrzysty interfejs, dodawanie nowych kanałów sprowadza się do podania linku do niego i po chwili Feedreader robi download zawartości kanałów RSS.

 • RSSOwl

  RSSOwl jest rozbudowanym wieloplatformowym czytnikiem kanałów RSS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RSS Alert 1.13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie