Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Paseczek 1.5

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: Codeton Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.07.2008
Rozmiar: 15,63 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 359

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Paseczek 1.5

Paseczek to jeden z bardziej popularnych czytników kanałów RSS w naszym kraju, który jest tworzony przez rodzimego producenta, dzięki temu Paseczek jest po polsku udostępniany użytkownikom. Program pobiera ze wskazanych przez użytkownika stron nagłówki, które następnie są wyświetlane w niewielkim panelu, dostępnym na pulpicie. Dzięki temu w każdym momencie użytkownik może uzyskać dostęp do wskazanych wiadomości i je odczytać. Paseczek za free dostępny na naszej stronie pozwala również na integrację z przeglądarką internetową Firefox, dzięki czemu staje się domyślnym czytnikiem RSS. Twórcy w najnowszej odsłonie programu postanowili wyeliminować kilka błędów, dodać obsługę większej liczby kanałów, a także uatrakcyjnić prezentowanie wyświetlanych informacji. Download Paseczek za darmo możesz znaleźć poniżej.  

Paseczek to jeden z bardziej popularnych czytników kanałów RSS w naszym kraju, który możesz znaleźć za free na pobierz. Ściągnij News File Grabber za darmo i przekonaj się sam o jego możliwościach. Zobacz kategorie Czytniki kanałów RSS, gdzie znajdziesz więcej podobnych aplikacji.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • SharpReader

  SharpReader to kolejny czytnik kanałów RSS, który możecie znaleźć w naszym serwisie. Program posiada wszystkie te funkcje, które możemy oczekiwać od aplikacji tego typu, a mianowicie możliwość dodawania własnych kanałów

 • RSS Alert

  "RSS Alert" to darmowy czytnik wiadomości z kanałów RSS, będący najnowszą aplikacją twórcy popularnego odkurzacza. Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość śledzenia informacji tylko o najważniejszych wiadomościach z Polski i zza granicy.

 • FeedDemon Lite

  FeedDemon Lite to popularny i co najważniejsze darmowy czytnik kanałów RSS, który oferuje sporą liczbę opcji, jednocześnie charakteryzując się szybkością i prostotą działania.

 • RSSOwl

  RSSOwl jest rozbudowanym wieloplatformowym czytnikiem kanałów RSS.

 • RSS Bandit

  RSS Bandit to jeden z bardziej rozbudowanych czytników RSS, który pozwala oczywiście na odbiór informacji z wcześniej wskazanych przez użytkownika kanałów. Najważniejszymi zaletami tego programu jest prostota działania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Paseczek 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie