Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

News File Grabber 4.6.0.1

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: Ralph Brooks
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.07.2008
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 526

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis News File Grabber 4.6.0.1

News File Grabber to bardzo prosty czytnik kanałów RSS, który pozwala na przeglądanie, pobieranie, oraz zarządzanie informacjami udostępnianymi przez wspomniany kanał. Program doskonale nadaje się dla użytkowników, którzy spędzają sporo czasu w sieci w poszukiwaniu przyjemnej i interesującej lektury.

Download News File Grabber pozwala na dodanie do programu bazy własnych serwisów, dzięki czemu na bieżąco możemy uzyskiwać dane o nowościach. Jedna z ciekawszych możliwości tego programu jest pobieranie wybranych wiadomości, dzięki czemu można je również odczytywać bez konieczności połączenia z Internetem. News File Grabber nie jest za free udostępniany użytkownikom i dostępna na naszej stronie wersja pozwala jedynie na 30dniowe testowanie programu. Warto też pamiętać, że News File Grabber nie jest pl. Zobacz także inne Czytniki kanałów RSS.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • RSS Alert

  "RSS Alert" to darmowy czytnik wiadomości z kanałów RSS, będący najnowszą aplikacją twórcy popularnego odkurzacza. Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość śledzenia informacji tylko o najważniejszych wiadomościach z Polski i zza granicy.

 • Paseczek

  Paseczek to jeden z bardziej popularnych czytników kanałów RSS w naszym kraju, który jest tworzony przez rodzimego producenta, dzięki temu Paseczek jest po polsku udostępniany użytkownikom.

 • FeedDemon Lite

  FeedDemon Lite to popularny i co najważniejsze darmowy czytnik kanałów RSS, który oferuje sporą liczbę opcji, jednocześnie charakteryzując się szybkością i prostotą działania.

 • Feedreader

  Feedreader 3.11 to bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze czytnik kanałów RSS i Atom. Program posiada niezwykle przejrzysty interfejs, dodawanie nowych kanałów sprowadza się do podania linku do niego i po chwili Feedreader robi download zawartości kanałów RSS.

 • RSSOwl

  RSSOwl jest rozbudowanym wieloplatformowym czytnikiem kanałów RSS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: News File Grabber 4.6.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie