Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KlipFolio 5.0 Build 5899-11

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: Serence
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2008
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 247

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KlipFolio 5.0 Build 5899-11

KlipFolio to czytnik kanałów RSS wyświetlający w jedynym miejscu najważniejsze dla użytkownika informacje, przechwytywane z wcześniej wskazanych stron i serwisów internetowych. KlipFolio integruje się z pulpitem i w formie dopracowanego wizualnie panelu, może informować użytkownika o bieżącej pogodzie, temperaturze procesora, danych z giełdy, kursach walut, obserwowanych aukcjach i wielu innych.

Download KlipFolio pozwala ponadto na wyświetlanie najnowszych wpisów z danych stron, a następnie automatyczne przekserowanie do ich zawartości. KlipFolio jest po polsku więc nikt nie powinien mieć problemów z obsługą tego programu, który można rozbudować o wiele nowych funkcji, a służą do tego specjalne klipy odpowiadające za różne sfery danych, które można uzyskiwać z sieci. Oczywiście KlipFolio jest za darmo udostępniany użytkownikom, dlatego warto zabrać się do testów tej aplikacji już teraz. Zobacz także inne Czytniki kanałów RSS.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • FeedDemon Lite

  FeedDemon Lite to popularny i co najważniejsze darmowy czytnik kanałów RSS, który oferuje sporą liczbę opcji, jednocześnie charakteryzując się szybkością i prostotą działania.

 • SharpReader

  SharpReader to kolejny czytnik kanałów RSS, który możecie znaleźć w naszym serwisie. Program posiada wszystkie te funkcje, które możemy oczekiwać od aplikacji tego typu, a mianowicie możliwość dodawania własnych kanałów

 • RSS Bandit

  RSS Bandit to jeden z bardziej rozbudowanych czytników RSS, który pozwala oczywiście na odbiór informacji z wcześniej wskazanych przez użytkownika kanałów. Najważniejszymi zaletami tego programu jest prostota działania.

 • Paseczek

  Paseczek to jeden z bardziej popularnych czytników kanałów RSS w naszym kraju, który jest tworzony przez rodzimego producenta, dzięki temu Paseczek jest po polsku udostępniany użytkownikom.

 • intraVnews

  intraVnews jest czytnikiem kanałów RSS integrującym się z programem pocztowym Microsoft Outlook. intraVnews przeprowadza download wiadomości z kanałów i umożliwia przeglądanie informacji z kanałów RSS w sposób przypominający czytanie e-maili.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KlipFolio 5.0 Build 5899-11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie