Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Headline Viewer 0.9.9

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: SeventhWave Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2008
Rozmiar: 4.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 289

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Headline Viewer 0.9.9

Headline Viewer 0.9.9 służy do przeglądania nagłówków wiadomości z popularnych serwisów. Headline Viewer przeprowadza download nagłówków ze zdefiniowanej listy ponad 800 serwisów. Listę źródeł można oczywiście w dowolny sposób edytować.

Wybrane kanały możemy grupować w kategorie, a dostęp do nich jest bardzo szybki dzięki wygodnemu i przejrzystemu interfejsowi programu. Headline Viewer jest free bez żadnych ograniczeń. Niestety Headline Viewer nie działa po polsku. Zobacz także inne Czytniki kanałów RSS w dziale Internet

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • RSS Alert

  "RSS Alert" to darmowy czytnik wiadomości z kanałów RSS, będący najnowszą aplikacją twórcy popularnego odkurzacza. Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość śledzenia informacji tylko o najważniejszych wiadomościach z Polski i zza granicy.

 • RSSOwl

  RSSOwl jest rozbudowanym wieloplatformowym czytnikiem kanałów RSS.

 • intraVnews

  intraVnews jest czytnikiem kanałów RSS integrującym się z programem pocztowym Microsoft Outlook. intraVnews przeprowadza download wiadomości z kanałów i umożliwia przeglądanie informacji z kanałów RSS w sposób przypominający czytanie e-maili.

 • RSS Bandit

  RSS Bandit to jeden z bardziej rozbudowanych czytników RSS, który pozwala oczywiście na odbiór informacji z wcześniej wskazanych przez użytkownika kanałów. Najważniejszymi zaletami tego programu jest prostota działania.

 • FeedDemon Lite

  FeedDemon Lite to popularny i co najważniejsze darmowy czytnik kanałów RSS, który oferuje sporą liczbę opcji, jednocześnie charakteryzując się szybkością i prostotą działania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Headline Viewer 0.9.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie