Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FeedDemon Lite 4

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: NewsGator Technologies
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 05.05.2011
Rozmiar: 3,9 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 256

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis FeedDemon Lite 4

FeedDemon Lite to jeden z najpopularniejszych czytników kanałów RSS dla Windows, który charakteryzuje się niezwykle czytelnym interfejsem i prostotą działania, dzięki czemu użytkownicy mogą w szybki sposób uzyskać dostęp do najnowszych newsów i informacji ze swoich ulubionych serwisów. Jednym z najważniejszych atutów tej aplikacji jest możliwość integracji z kontem Google, dzięki czemu można go używać z dowolnego komputera z zainstalowanym programem i dostępem do Internetu. Użytkownicy FeedDemon Lite mogą dowolnie dostosowywać ustawienia programu, tak aby wyświetlane artykuły czytało się łatwo i przyjemnie. Aplikacja pozwala na wymianę interesującymi znaleziskami z przyjaciółmi w bardzo szybki i łatwy sposób, poprzez kliknięcie odpowiedniego buttona, pozwalając również na błyskawiczne umieszczenie wskazanego tekstu, m.in. na Facebook’u czy choćby Twitterze. FeedDemon Lite pozwala również na dodawanie tagów do tekstów, dzięki czemu można je łatwo skatalogować.

Aplikacja obsługuje także podcasty, które mogą być automatycznie pobierane przez program i od razu kopiowane na iPoda, iPhone’a czy też inne mobilne urządzenie. FeedDemon Lite umożliwia także zapisanie wskazanych tekstów na dysku komputera, przez co można uzyskać do nich dostęp nie będąc nawet podłączonym do sieci. Niestety nie istnieje jeszcze wersja FeedDemon Lite pl, ale ponieważ program jest darmowy i oferuje naprawdę sporą liczbę opcji jak na czytnik RSS, to warto z niego skorzystać i sprawdzić choćby w wersji angielskiej.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • intraVnews

  intraVnews jest czytnikiem kanałów RSS integrującym się z programem pocztowym Microsoft Outlook. intraVnews przeprowadza download wiadomości z kanałów i umożliwia przeglądanie informacji z kanałów RSS w sposób przypominający czytanie e-maili.

 • RSS Bandit

  RSS Bandit to jeden z bardziej rozbudowanych czytników RSS, który pozwala oczywiście na odbiór informacji z wcześniej wskazanych przez użytkownika kanałów. Najważniejszymi zaletami tego programu jest prostota działania.

 • RSSOwl

  RSSOwl jest rozbudowanym wieloplatformowym czytnikiem kanałów RSS.

 • Feedreader

  Feedreader 3.11 to bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze czytnik kanałów RSS i Atom. Program posiada niezwykle przejrzysty interfejs, dodawanie nowych kanałów sprowadza się do podania linku do niego i po chwili Feedreader robi download zawartości kanałów RSS.

 • Paseczek

  Paseczek to jeden z bardziej popularnych czytników kanałów RSS w naszym kraju, który jest tworzony przez rodzimego producenta, dzięki temu Paseczek jest po polsku udostępniany użytkownikom.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FeedDemon Lite 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie