Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FeedDemon 2.8.0.4

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: Bradbury Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.11.2008
Rozmiar: 4,07 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 534

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FeedDemon 2.8.0.4

Wyspecjalizowany program do agregowania i czytania aktualnych publikacji w formacie RSS i ATOM. Aplikacja jest zbudowana czytelnie, wygodnie dla użytkownika, pozwala łatwo odnaleźć się w kilkuset nagłówkach.

Umożliwia podgląd informacji zaprezentowanych w stylu gazetowym, co czyni kilkanaście nagłówków czytelnymi. Aplikacja ma kilkadziesiąt pre definiowanych, cenionych źródeł aktualizacji oraz wyposażona jest w przeglądarkę internetową. Program współpracuje z popularnymi wyszukiwarkami, co pozwala na odszukanie ciekawych treści w katalogach znajdujących się na stronach oraz blogach.

Program posiada polski interfejs.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • RSSOwl

  RSSOwl jest rozbudowanym wieloplatformowym czytnikiem kanałów RSS.

 • RSS Alert

  "RSS Alert" to darmowy czytnik wiadomości z kanałów RSS, będący najnowszą aplikacją twórcy popularnego odkurzacza. Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość śledzenia informacji tylko o najważniejszych wiadomościach z Polski i zza granicy.

 • SharpReader

  SharpReader to kolejny czytnik kanałów RSS, który możecie znaleźć w naszym serwisie. Program posiada wszystkie te funkcje, które możemy oczekiwać od aplikacji tego typu, a mianowicie możliwość dodawania własnych kanałów

 • RSS Bandit

  RSS Bandit to jeden z bardziej rozbudowanych czytników RSS, który pozwala oczywiście na odbiór informacji z wcześniej wskazanych przez użytkownika kanałów. Najważniejszymi zaletami tego programu jest prostota działania.

 • FeedDemon Lite

  FeedDemon Lite to popularny i co najważniejsze darmowy czytnik kanałów RSS, który oferuje sporą liczbę opcji, jednocześnie charakteryzując się szybkością i prostotą działania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FeedDemon 2.8.0.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie