Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FeedDemon 2.7.0.0

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: NewsGator Technologies, Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 25.07.2008
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 152

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis FeedDemon 2.7.0.0

Program umożliwiający przeglądanie wiadomości z kanałów RSS bezpośrednio na pulpicie naszego komputera.

Interfejs FeedDemon przypomina wyglądem program pocztowy Microsoft Outlook, a przeglądanie wiadomości odbywa się tak samo jak czytanie e-maili. Obsługa program jest prost i nikomu nie przysporzy kłopotu.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • RSS Bandit

  RSS Bandit to jeden z bardziej rozbudowanych czytników RSS, który pozwala oczywiście na odbiór informacji z wcześniej wskazanych przez użytkownika kanałów. Najważniejszymi zaletami tego programu jest prostota działania.

 • RSS Alert

  "RSS Alert" to darmowy czytnik wiadomości z kanałów RSS, będący najnowszą aplikacją twórcy popularnego odkurzacza. Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość śledzenia informacji tylko o najważniejszych wiadomościach z Polski i zza granicy.

 • Feedreader

  Feedreader 3.11 to bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze czytnik kanałów RSS i Atom. Program posiada niezwykle przejrzysty interfejs, dodawanie nowych kanałów sprowadza się do podania linku do niego i po chwili Feedreader robi download zawartości kanałów RSS.

 • SharpReader

  SharpReader to kolejny czytnik kanałów RSS, który możecie znaleźć w naszym serwisie. Program posiada wszystkie te funkcje, które możemy oczekiwać od aplikacji tego typu, a mianowicie możliwość dodawania własnych kanałów

 • Paseczek

  Paseczek to jeden z bardziej popularnych czytników kanałów RSS w naszym kraju, który jest tworzony przez rodzimego producenta, dzięki temu Paseczek jest po polsku udostępniany użytkownikom.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FeedDemon 2.7.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie