Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CafeNews 4.2.0.340

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: Cafe News
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.07.2008
Rozmiar: 860 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 362

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CafeNews 4.2.0.340

Cafe News  – to darmowa aplikacja, umożliwiająca przeglądanie treści z wielu serwisów internetowych bezpośrednio na pulpicie komputera.

Sport, rozrywka, blogi, multimedia, najświeższe wiadomości z kraju i ze świata – w Cafe News Desktop masz wszystko w jednym miejscu. Instalując aplikację uzyskujesz dostęp do blisko 1000 kanałów informacji i możliwość subskrybowania własnych kanałów RSS.

Dzięki Cafe News możesz w jednym miejscu katalogować informacje ze swoich ulubionych kanałów, oceniać je, przeszukiwać i wysyłać do znajomych. Masz także możliwość monitoringu internetu pod kątem indywidualnie zdefiniowanych haseł. O nowych wiadomościach i stronach z określonymi przez Ciebie słowami kluczowymi jesteś na bieżąco informowany za pomocą ikonki mrugającej w pasku zadań Twojego komputera.

Podstawowe możliwości Cafe News:

    * nieograniczony dostęp do kanałów informacji,
    * możliwość słuchania internetowych stacji radiowych,
    * możliwość oglądania telewizji internetowej,
    * powiadamianie o nowych wiadomościach/ofertach pracy/ogłoszeniach (4 sposoby do wyboru!),
    * katalogowanie kanałów informacji,
    * archiwizowanie wiadomości,
    * możliwość głosowania na ulubione kanały i informacje,
    * monitoring Internetu (NetPatrol),
    * przeszukiwanie wiadomości wg słów kluczowych,
    * możliwość eksportowania ustawień na inny komputer.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • RSS Bandit

  RSS Bandit to jeden z bardziej rozbudowanych czytników RSS, który pozwala oczywiście na odbiór informacji z wcześniej wskazanych przez użytkownika kanałów. Najważniejszymi zaletami tego programu jest prostota działania.

 • RSS Alert

  "RSS Alert" to darmowy czytnik wiadomości z kanałów RSS, będący najnowszą aplikacją twórcy popularnego odkurzacza. Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość śledzenia informacji tylko o najważniejszych wiadomościach z Polski i zza granicy.

 • SharpReader

  SharpReader to kolejny czytnik kanałów RSS, który możecie znaleźć w naszym serwisie. Program posiada wszystkie te funkcje, które możemy oczekiwać od aplikacji tego typu, a mianowicie możliwość dodawania własnych kanałów

 • Paseczek

  Paseczek to jeden z bardziej popularnych czytników kanałów RSS w naszym kraju, który jest tworzony przez rodzimego producenta, dzięki temu Paseczek jest po polsku udostępniany użytkownikom.

 • RSSOwl

  RSSOwl jest rozbudowanym wieloplatformowym czytnikiem kanałów RSS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CafeNews 4.2.0.340Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie