Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BREInfo 2.0

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: BRE Bank S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.07.2008
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 277

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BREInfo 2.0

BREInfo to czytnik kanałów RSS udostępniony przez grupę BRE Bank. BREInfo 2.0 jest skierowany do osób zainteresowanych gospodarką i biznesem, ale równie dobrze może służyć każdemu, kto szuka dobrego czytnika RSS.

BREInfo przeprowadza download ze zdefiniowanych kanałów gospodarczo-biznesowych, które można usunąć i dodać własne. BREInfo charakteryzuje się przejrzystym interfejsem i nieskomplikowaną obsługą a żeby go zainstalować nie wymagane są prawa administratora komputera. Nie trzeba dodawać, że BREInfo działa po polsku. Sprawdź BREInfo za free! Zobacz także inne Czytniki kanałów RSS.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • Paseczek

  Paseczek to jeden z bardziej popularnych czytników kanałów RSS w naszym kraju, który jest tworzony przez rodzimego producenta, dzięki temu Paseczek jest po polsku udostępniany użytkownikom.

 • RSS Alert

  "RSS Alert" to darmowy czytnik wiadomości z kanałów RSS, będący najnowszą aplikacją twórcy popularnego odkurzacza. Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość śledzenia informacji tylko o najważniejszych wiadomościach z Polski i zza granicy.

 • intraVnews

  intraVnews jest czytnikiem kanałów RSS integrującym się z programem pocztowym Microsoft Outlook. intraVnews przeprowadza download wiadomości z kanałów i umożliwia przeglądanie informacji z kanałów RSS w sposób przypominający czytanie e-maili.

 • SharpReader

  SharpReader to kolejny czytnik kanałów RSS, który możecie znaleźć w naszym serwisie. Program posiada wszystkie te funkcje, które możemy oczekiwać od aplikacji tego typu, a mianowicie możliwość dodawania własnych kanałów

 • RSSOwl

  RSSOwl jest rozbudowanym wieloplatformowym czytnikiem kanałów RSS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BREInfo 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie