Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BREInfo 2.0

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: BRE Bank S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.07.2008
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 279

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BREInfo 2.0

BREInfo to czytnik kanałów RSS udostępniony przez grupę BRE Bank. BREInfo 2.0 jest skierowany do osób zainteresowanych gospodarką i biznesem, ale równie dobrze może służyć każdemu, kto szuka dobrego czytnika RSS.

BREInfo przeprowadza download ze zdefiniowanych kanałów gospodarczo-biznesowych, które można usunąć i dodać własne. BREInfo charakteryzuje się przejrzystym interfejsem i nieskomplikowaną obsługą a żeby go zainstalować nie wymagane są prawa administratora komputera. Nie trzeba dodawać, że BREInfo działa po polsku. Sprawdź BREInfo za free! Zobacz także inne Czytniki kanałów RSS.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • Feedreader

  Feedreader 3.11 to bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze czytnik kanałów RSS i Atom. Program posiada niezwykle przejrzysty interfejs, dodawanie nowych kanałów sprowadza się do podania linku do niego i po chwili Feedreader robi download zawartości kanałów RSS.

 • RSS Bandit

  RSS Bandit to jeden z bardziej rozbudowanych czytników RSS, który pozwala oczywiście na odbiór informacji z wcześniej wskazanych przez użytkownika kanałów. Najważniejszymi zaletami tego programu jest prostota działania.

 • RSS Alert

  "RSS Alert" to darmowy czytnik wiadomości z kanałów RSS, będący najnowszą aplikacją twórcy popularnego odkurzacza. Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość śledzenia informacji tylko o najważniejszych wiadomościach z Polski i zza granicy.

 • Paseczek

  Paseczek to jeden z bardziej popularnych czytników kanałów RSS w naszym kraju, który jest tworzony przez rodzimego producenta, dzięki temu Paseczek jest po polsku udostępniany użytkownikom.

 • RSSOwl

  RSSOwl jest rozbudowanym wieloplatformowym czytnikiem kanałów RSS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BREInfo 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie