Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wrzuta Manager 1.0

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: isWeb Studio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.01.2011
Data modyfikacji: 27.12.2011
Rozmiar: 1.86 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1038

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wrzuta Manager 1.0

Niemal każdy użytkownik Internetu w Polsce zna stronę Wrzuta.pl. To miejsce, w którym każdy może wrzucić pliki muzyczne oraz filmowe. Wiele z nich jest ciekawych i z pewnością niejedna osoba chciałaby je mieć na twardym dysku. Jest to możliwe dzięki dostępnej za darmo aplikacji Wrzuta Manager. To niewielki, aczkolwiek bardzo skuteczny manager pobierania. Jego obsługa jest dziecinnie prosta – kopiujemy adres WWW do odpowiedniego pola w okienku aplikacji, klikamy na start pobierania i już wybrana przez nas pozycja zaczyn być ściągana.

Download odbywa się z szybkości zależną od posiadanego łącza internetowego. Program do pobierania z Wrzuta nie ogranicza nas do ściągania tylko jednego pliku naraz – możemy w tym samym momencie pobierać kilka różnych plików. Aplikacja ta posiada wbudowany odtwarzacz, który pozwala na odsłuchanie utworu muzycznego przed jego pobraniem. Jeśli więc nie jesteśmy pewni, czy trafiliśmy pod właściwy adres, możemy to łatwo zweryfikować. Co warto jeszcze dodać, to fakt, że aplikację można łatwo zintegrować wizualnie z Windows 7 i Vista.

Dzięki Wrzuta Manager pobieranie z Wrzuta jest błyskawiczną operacją. To całkowicie darmowy program, do którego używania nie trzeba się nigdzie rejestrować czy też logować. Jest on cały czas rozwijany, a aplikacja po uruchomieniu sama sprawdza, czy są dostępne aktualizacje. A jako że w serwisie Wrzuta.pl można znaleźć mnóstwo ciekawych multimediów, warto mieć ten program pod ręką. Zapraszamy do jego pobrania z tej właśnie strony – wystarczy kliknąć w link poniżej.

Podobne Akceleratory pobierania

 • DownloadStudio

  DownloadStudio 7.0.5 to jeden z najbardziej profesjonalnych i rozbudowanych programów do pobierania plików. Jeden program - kilkanaście narzędzi.

 • NetWorx

  Networx Portable to proste i darmowe narzędzie służące do dokładnego pomiaru przepustowości łącza internetowego i wykrywania podejrzanej aktywności sieciowej, takiej jak trojany czy atak hakerski.

 • Rapget

  RapGet 1.40 jest jednym z najlepszych akceleratorów ściągania plików z takich serwerów jak rapidshare.com, megaupload.com i inne. RapGet działa po polsku a obsługa jest bajecznie prosta - wklejasz link, naciskasz GET .

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.

 • LeechGet 2009

  LeechGet to prosty i łatwy w codziennym użyciu akcelerator pobierania plików z Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wrzuta Manager 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie