Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VDownloader 1.12

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: www.vdownloader.es/
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.07.2008
Rozmiar: 5.14 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 34061

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VDownloader 1.12

VDownloader to jeden z najlepszych programów do pobierania klipów filmowych ze stron internetowych. Najnowsza wersja programu VDownloader została oznaczona numerem 0.83. Ma wiele przydatnych funkcji oraz zalet, ale od początku. Najnowszy VDownloader jest programem darmowym. VDownloader free może być używany w celach prywatnych przez każdego użytkownika. Jest to dobre rozwiązanie, które na pewno pozwoli rozpowszechnić aplikację. Najnowsza wersja programu zajmuje zaledwie 3,46 MB i jest niezwykle szeroko dostępna.

Można ją znaleźć i za darmo ściągnąć z wielu serwisów internetowych poświęconych tematyce software. VDownloader został napisany na platformę Windows. Działa on na wszystkich wersjach tego systemu począwszy od Windows 98, włącznie z najnowszą Vistą. Producent programu - Enrique Puertas - na pewno jest zadowolony obserwując osiągnięcie związane z dystrybucją swojej aplikacji. Na wielu serwisach licznik pobrań programy VDownloader osiąga poziom kilkuset tysięcy co na pewno robi spore wrażenie. Daje też to dużo do myślenia i pozwala przypuszczać, że aplikacja jest warta poświęcenia czasu by sprawdzić jak działa i czy rzeczywiście się sprawdza. Do czego tak na prawdę służy ten program? Jest to aplikacja bardzo przydatna dzięki której bez problemy możemy pobierać filmy z wielu serwisów do których zaliczają się m.in.

Google Video, Dailymotion, Youtube, MySpace, Stage6 DivX, Porkolt, Break.com, 123 Video, Metacafe, Lulu TV, Guba, Bolt. Widać zatem ze wachlarz serwisów internetowych z aplikacjami video do ściągnięcia jest bardzo szeroki co może dodatkowo zachęcać potencjalnych przyszłych użytkowników do ściągnięcia programu. VDownloader pobiera nasze ulubione filmy na dysk twardy komputera oraz dodatkowo - potrafi zamienić film w formatu FLV (Flash Video) do AVI, MPEG a także PSP. Można się zastanawiać czy tak zaawansowany i ciekawy program trudno się obsługuje i czy początkujący internauta poradzi sobie z jego funkcjami. Odpowiedź brzmi: jak najbardziej tak. Interfejs VDownloader za darmo jest bardzo wygodny i komfortowy, a przy tym przyjazny dla użytkownika. Producent postawił na prostotę. Nie chodzi więc o to by aplikacja miała ponad przeciętny design a by była użyteczna i efektywnie działała. Całość składa się z wklejenia linku do filmu wideo, który zamierzamy ściągnąć, a następnie kliknąć przycisk Pobierz. Potem możemy już spokojnie czekać aż nasze multimedia znajdą się na dysku twardym i będziemy mogli odtwarzać je bez ograniczeń w trybie off-line.

Podobne Akceleratory pobierania

 • FreeRapid Downloader

  FreeRapid Downloader 0.8 to świetna aplikacja dla osób, które ściągają pliki z Internetu w większych ilościach. Powstała po to, aby znacznie ułatwić im życie i posiada opcje, które znacznie ułatwią transfer

 • Star Downloader

  Dostępny za free Star Downloader to aplikacja, która z pewnością zainteresuje wszystkich internautów pobierających z sieci duże ilości plików. Dzięki niej proces ten zostanie znacznie przyśpieszony.

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.

 • LeechGet 2009

  LeechGet to prosty i łatwy w codziennym użyciu akcelerator pobierania plików z Internetu.

 • FlashGet 3.7

  FlashGet 3.7 to niezwykle użyteczna aplikacja pomyślana dla wszystkich użytkowników sieci, którzy ściągają z niej pliki. Wykorzystuje ona technologię MHT, dzięki czemu przyśpiesza ściąganie danych nawet i dziesięciokrotnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VDownloader 1.12

dodał: ~MJJ ; ) , 12.06.2010

O ja nie mogę x DD Pablo wymiatasz ; )))

dodał: ~ar23 , 02.03.2010

trzeba być idiotą żeby nie wiedzieć

dodał: ~PAWEŁ , 07.11.2009

ELO KTO MI POWIE JAK POBRAC CS @\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie