Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VDownloader 1.12

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: www.vdownloader.es/
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.07.2008
Rozmiar: 5.14 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 34078

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VDownloader 1.12

VDownloader to jeden z najlepszych programów do pobierania klipów filmowych ze stron internetowych. Najnowsza wersja programu VDownloader została oznaczona numerem 0.83. Ma wiele przydatnych funkcji oraz zalet, ale od początku. Najnowszy VDownloader jest programem darmowym. VDownloader free może być używany w celach prywatnych przez każdego użytkownika. Jest to dobre rozwiązanie, które na pewno pozwoli rozpowszechnić aplikację. Najnowsza wersja programu zajmuje zaledwie 3,46 MB i jest niezwykle szeroko dostępna.

Można ją znaleźć i za darmo ściągnąć z wielu serwisów internetowych poświęconych tematyce software. VDownloader został napisany na platformę Windows. Działa on na wszystkich wersjach tego systemu począwszy od Windows 98, włącznie z najnowszą Vistą. Producent programu - Enrique Puertas - na pewno jest zadowolony obserwując osiągnięcie związane z dystrybucją swojej aplikacji. Na wielu serwisach licznik pobrań programy VDownloader osiąga poziom kilkuset tysięcy co na pewno robi spore wrażenie. Daje też to dużo do myślenia i pozwala przypuszczać, że aplikacja jest warta poświęcenia czasu by sprawdzić jak działa i czy rzeczywiście się sprawdza. Do czego tak na prawdę służy ten program? Jest to aplikacja bardzo przydatna dzięki której bez problemy możemy pobierać filmy z wielu serwisów do których zaliczają się m.in.

Google Video, Dailymotion, Youtube, MySpace, Stage6 DivX, Porkolt, Break.com, 123 Video, Metacafe, Lulu TV, Guba, Bolt. Widać zatem ze wachlarz serwisów internetowych z aplikacjami video do ściągnięcia jest bardzo szeroki co może dodatkowo zachęcać potencjalnych przyszłych użytkowników do ściągnięcia programu. VDownloader pobiera nasze ulubione filmy na dysk twardy komputera oraz dodatkowo - potrafi zamienić film w formatu FLV (Flash Video) do AVI, MPEG a także PSP. Można się zastanawiać czy tak zaawansowany i ciekawy program trudno się obsługuje i czy początkujący internauta poradzi sobie z jego funkcjami. Odpowiedź brzmi: jak najbardziej tak. Interfejs VDownloader za darmo jest bardzo wygodny i komfortowy, a przy tym przyjazny dla użytkownika. Producent postawił na prostotę. Nie chodzi więc o to by aplikacja miała ponad przeciętny design a by była użyteczna i efektywnie działała. Całość składa się z wklejenia linku do filmu wideo, który zamierzamy ściągnąć, a następnie kliknąć przycisk Pobierz. Potem możemy już spokojnie czekać aż nasze multimedia znajdą się na dysku twardym i będziemy mogli odtwarzać je bez ograniczeń w trybie off-line.

Podobne Akceleratory pobierania

 • Rapget

  RapGet 1.40 jest jednym z najlepszych akceleratorów ściągania plików z takich serwerów jak rapidshare.com, megaupload.com i inne. RapGet działa po polsku a obsługa jest bajecznie prosta - wklejasz link, naciskasz GET .

 • Mipony

  Mipony jest aplikacją służącą do pobierania plików z serwisów hostingowych takich jak Depositefiles, Megaupload, Hotfile, Fileserve, Rapidshare oraz wielu innych.

 • Star Downloader

  Dostępny za free Star Downloader to aplikacja, która z pewnością zainteresuje wszystkich internautów pobierających z sieci duże ilości plików. Dzięki niej proces ten zostanie znacznie przyśpieszony.

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.

 • Fresh Download 8.6

  Fresh Download 8.6 to użyteczna narzędzie dla każdego, kto tylko ściąga dużo rzeczy poprzez Internet. Jest to wygodny i łatwy w obsłudze menadżer pobierania, dzięki któremu zdecydowanie przyspieszymy proces pobierania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VDownloader 1.12

dodał: ~MJJ ; ) , 12.06.2010

O ja nie mogę x DD Pablo wymiatasz ; )))

dodał: ~ar23 , 02.03.2010

trzeba być idiotą żeby nie wiedzieć

dodał: ~PAWEŁ , 07.11.2009

ELO KTO MI POWIE JAK POBRAC CS @\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie