Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Star Downloader

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Stardownloader
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.09.2010
Rozmiar: 2.34 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 692

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Star Downloader

Dostępny za free Star Downloader to aplikacja, która z pewnością zainteresuje wszystkich internautów pobierających z sieci duże ilości plików. Dzięki niej proces ten zostanie znacznie przyśpieszony. W jaki sposób? Program stosuje dzielenie ściąganego pliku na części. Jako że jest możliwy free download Star Downloader, można sprawdzić to w każdej chwili samemu. Na zachętę dodamy, że aplikacja ma takie użyteczne funkcje, jak na przykład wznawianie zerwanego połączenia, zaawansowany harmonogram zadań czy też integracja z przeglądarkami sieciowymi.

Dużym plusem jest także wydanie Star Downloader pl. Program automatycznie instaluje się w wersji anglojęzycznej, wystarczy jednak wejść do opcji „languages” w menu, aby znaleźć tam język polski. Co się zaś tyczy samego ściągania, warto tu jeszcze napomnieć o obsłudze Proxy przez program oraz obsługę archiwów spakowanych w formacie ZIP. Z wszystkich zalet programu skorzystają posiadacze Windowsów. Star Downloader pod Windows 7 spisuje się bez zarzutów. Podobnie pod XP i Vista. Niestety, posiadacze innych systemów operacyjnych nie będą pocieszeni. Nie ma wersji aplikacji na Mac, nie ukazał się też Star Downloader pod Linux.

Czas w dzisiejszych czasach to rzecz cenna. Tak więc można sporo go zaoszczędzić, mniej czekając na pobieranie interesujących plików z sieci. W dodatku nie trzeba za to płacić ani grosza. Aplikacja ta ma status freeware i można ją w każdej chwili pobrać z tej właśnie strony. Polecamy to każdemu aktywnemu internaucie – naprawdę warto!

Podobne Akceleratory pobierania

 • FlashGet 3.7

  FlashGet 3.7 to niezwykle użyteczna aplikacja pomyślana dla wszystkich użytkowników sieci, którzy ściągają z niej pliki. Wykorzystuje ona technologię MHT, dzięki czemu przyśpiesza ściąganie danych nawet i dziesięciokrotnie.

 • FreeRapid Downloader

  FreeRapid Downloader 0.8 to świetna aplikacja dla osób, które ściągają pliki z Internetu w większych ilościach. Powstała po to, aby znacznie ułatwić im życie i posiada opcje, które znacznie ułatwią transfer

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.

 • LeechGet 2009

  LeechGet to prosty i łatwy w codziennym użyciu akcelerator pobierania plików z Internetu.

 • Rapget

  RapGet 1.40 jest jednym z najlepszych akceleratorów ściągania plików z takich serwerów jak rapidshare.com, megaupload.com i inne. RapGet działa po polsku a obsługa jest bajecznie prosta - wklejasz link, naciskasz GET .


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Star DownloaderAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie