Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Save Flash 4.1.0124

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: PILOT GROUP LTD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.07.2008
Rozmiar: 4.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2705

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Save Flash 4.1.0124

Save Flash 4.1.0124 jest programem umożliwiającym zapisywanie plików flash na dysku twardym. Program pozwala na pobieranie plików flash ze stron i prezentacji internetowych. Save Flash działa po polsku. Ściągnij Save Flash. Download plików flash nigdy nie był tak prosty – wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszki.

Licencja i cena
Save Flash za darmo można używać na warunkach licencji próbnej. Po wygaśnięciu licencji próbnej należy zakupić klucz rejestracyjny w cenie 19.99 USD ze strony producenta: saveflash.com/. W dziale Akceleratory pobierania znajdziesz także inne podobne aplikacje.

Podobne Akceleratory pobierania

 • FlashGet 3.7

  FlashGet 3.7 to niezwykle użyteczna aplikacja pomyślana dla wszystkich użytkowników sieci, którzy ściągają z niej pliki. Wykorzystuje ona technologię MHT, dzięki czemu przyśpiesza ściąganie danych nawet i dziesięciokrotnie.

 • Internet Download Manager

  Internet Download Manager jest to popularna aplikacja przeznaczona do ściągania różnego rodzaju plików z Internetu.

 • Mipony

  Mipony jest aplikacją służącą do pobierania plików z serwisów hostingowych takich jak Depositefiles, Megaupload, Hotfile, Fileserve, Rapidshare oraz wielu innych.

 • NetWorx

  Networx Portable to proste i darmowe narzędzie służące do dokładnego pomiaru przepustowości łącza internetowego i wykrywania podejrzanej aktywności sieciowej, takiej jak trojany czy atak hakerski.

 • Fresh Download 8.6

  Fresh Download 8.6 to użyteczna narzędzie dla każdego, kto tylko ściąga dużo rzeczy poprzez Internet. Jest to wygodny i łatwy w obsłudze menadżer pobierania, dzięki któremu zdecydowanie przyspieszymy proces pobierania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Save Flash 4.1.0124Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie