Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RapGet

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Alexander Shiryaev
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.06.2009
Rozmiar: 269 Kb
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2469

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RapGet

Na rynku dostępnych jest wiele menadżerów ściągania. Ułatwiają one nie tylko ściąganie plików ze zwykłych stron internetowych, ale są też bardzo pomocne przy obsłudze stron oferujących płatny lub darmowy hosting danych.

RapGet to skrót od RAPidshareGET. RapGet jest programem ułatwiającym ściąganie ze stron oferujących usługi hostingowe takich stron jak rapidshare.com, megaupload.com, slil.ru i inne.

Dzięki bardzo małemu rozmiarowi pliku instalacyjnego programu RapGet, jego download jest niezwykle szybki. Przekłada się to również na rozmiar samego programu, który nie tylko jest niewielki ale również nie obciąża pamięci operacyjnej. RapGet działa po polsku. Wystarczy wejść w menu do zakładki Settings i zmienić język na polski. Dzięki temu dla program RapGet spolszczenie nie jest potrzebne.

Kiedy ustawimy już w programie RapGet wersję pl program jest gotowy do działania. Obsługa RapGet jest niezwykle prosta. Wystarczy wprowadzić do programu link z wybranego serwisu i rozpocząć pobieranie. Jeśli serwer przerwie proces po upływie ustalonego czasu program RapGet wznowi pobieranie automatycznie aż do ukończenia zadania.

Program RapGet to nie trial ani demo, jest on całkowicie darmowy. Należy jednak zaznaczyć, że aby dział on sprawnie w serwisie Rapidshare najlepiej wykupić dostęp do Konta Permium na tym serwisie. Dodatkowo, aby RapGet działał niezawodnie ze strony oficjalnej RapGet pobierz i zainstaluj biblioteki SSL. Użytkownicy płatnego konta na Rapidshare Premium powinni w menu Ustawienia/Serwery wpisać numer swego konta w polu login oraz hasło. W czasie pracy z RapGet trzeba też zalogować się na konto na stronie Rapidshare. Jeśli występują problemy ze ściąganiem należy zaznaczyć w zakładce Ustawienia opcję Direct downloads. Jeśli mimo tego występują problemy zaleca się sprawdzenie ustawień firewall.

Za pomocą RapGet, dostępnego za free, można ściągać pliki z następujących stron: rapidshare.com, rapidshare.de, megaupload.com, sexuploader.com, mytempdir.com, slil.ru, sendspace.com, turboupload.com, speedshare.org, hyperupload.com, getfile.biz, depositfiles.com, webfile.ru, fileshare.in.ua, rapidupload.com, yourfile.org, yourfilehost.com, filehd.com, mooload.com, letitbit.net, filepost.ru, justupit.com, simpleupload.de, 2shared.com, yourfilelink.com, files.to, savefile.com, filebest.ru, freefileupload.net, 4shared.com, netload.us, uploading.com, f-forge.com, hotfile.ru, ifolder.ru, oxyshare.com, filecloud.com, datenklo.net, zshare.net, filefactory.com, filespace.ru, badongo.net, easy-sharing.com, upload2.net, dosyaekle.com, up-file.com, rapidshare.fr, uploadyourfiles.de, quickdump.com, megashares.com, box.net, takdata.com, bonpoo.com, share.am, recfile.com, speedyshare.com, free-transfer.de, mediafire.com, come2store.com, ultrashare.de, rapidsafe.de, rapidshare.ru, filecache.de, shareua.com, up.spbland.ru, mihd.net, sceneupload.net, bigshare.net.

RapGet, dostępny za darmo, umożliwia ściąganie wielu plików w tym samym czasie. Nie jest jednak zalecane, aby w jednym czasie ściągać więcej niż 200 linków gdyż prowadzi to do zamknięcia się aplikacji. Program RapGet to program freeware jednak twórca RapGet, rosyjski informatyk Alexander Shiryaev, apeluje o wpłaty pozwalające na dalszy rozwój serwisu i programu.

Program RapGet działa pod Windows Vista, XP, 2000, 98, NT i ME. RapGet do pobrania za darmo z serwisu pobierz.pl wraz z innymi programami ułatwiającymi ściąganie plików z internetu.­

Podobne Akceleratory pobierania

 • Fresh Download 8.6

  Fresh Download 8.6 to użyteczna narzędzie dla każdego, kto tylko ściąga dużo rzeczy poprzez Internet. Jest to wygodny i łatwy w obsłudze menadżer pobierania, dzięki któremu zdecydowanie przyspieszymy proces pobierania.

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.

 • Jdownloader

  Każdy użytkownik Internetu z pewnością nie raz korzystał z opcji ściągania spakowanych i umieszczonych na serwerach hostingowych plików. Najpopularniejsze z nich to Rapishare, Megaupload i inne.

 • Wrzuta Manager

  Niemal każdy użytkownik Internetu w Polsce zna stronę Wrzuta.pl. To miejsce, w którym każdy może wrzucić pliki muzyczne oraz filmowe. Wiele z nich jest ciekawych i z pewnością niejedna osoba chciałaby je mieć na twardym dysku.

 • FlashGet 3.7

  FlashGet 3.7 to niezwykle użyteczna aplikacja pomyślana dla wszystkich użytkowników sieci, którzy ściągają z niej pliki. Wykorzystuje ona technologię MHT, dzięki czemu przyśpiesza ściąganie danych nawet i dziesięciokrotnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RapGetAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie