Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NetWorx 5.2.1

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: SoftPerfect
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.04.2009
Data modyfikacji: 08.11.2011
Rozmiar: 3,10 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 488

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis NetWorx 5.2.1Networx to proste i darmowe narzędzie internetowe służące do dokładnego pomiaru przepustowości łącza internetowego, a także innych sieci do których komputer może być podłączony. Pozwala w łatwy sposób dowiedzieć się z jaką szybkością pracuje nasze łącze. Program pomaga w zdiagnozowaniu potencjalnych problemów z łączem, wykrywa podejrzaną aktywność sieciową, taką jak trojany, czy atak hakerski.

Aplikacja może monitorować wszystkie lub tylko wybrane połączenia sieciowe. Ruch sieciowy jest prezentowany w postaci wykresu i zapisywany w pliku, może więc służyć do pomiaru używalności łącza na przestrzeni dni i miesięcy. Informacja ta może być skonwertowana do formatu HTML, MS Word i Excel.  Aplikacja oferuje szeroki wachlarz powiadomień wizualnych i dźwiękowych.

Podobne Akceleratory pobierania

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.

 • Net Transport

  Net Transport to rozbudowany, choć prosty w obsłudze program, wspomagający codzienne pobieranie plików z Internetu.

 • Star Downloader

  Dostępny za free Star Downloader to aplikacja, która z pewnością zainteresuje wszystkich internautów pobierających z sieci duże ilości plików. Dzięki niej proces ten zostanie znacznie przyśpieszony.

 • Internet Download Manager

  Internet Download Manager jest to popularna aplikacja przeznaczona do ściągania różnego rodzaju plików z Internetu.

 • Fresh Download 8.6

  Fresh Download 8.6 to użyteczna narzędzie dla każdego, kto tylko ściąga dużo rzeczy poprzez Internet. Jest to wygodny i łatwy w obsłudze menadżer pobierania, dzięki któremu zdecydowanie przyspieszymy proces pobierania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NetWorx 5.2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie