Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Net Transport 2.96

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Exciting Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.10.2008
Rozmiar: 5.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 730

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Net Transport 2.96

Net Transport jest menadżerem pobierania plików z Internetu. Program obsługuje wszystkie popularne protokoły HTTP, HTTPS, FTP, MMS, RTSP, PNM, BitTorren, eMule i RTMP. Ponad to potrafi pobierać kilka plików jednocześnie, a dzięki technologii URL Sniffer pobierać dane z trudno dostępnych linków. Net Transport w łatwy sposób integruje się z przeglądarką Internet Explorer. Pobierz Net Transport i przyspiesz download danych. Net Transport po polsku na razie nie został przygotowany – do dyspozycji klientów oddano wersię angielską i chińską.

Licencja

Net Transport za free jest dostępny na licencji trial. Po wygaśnięciu okresu próbnego należy zakupić klucz rejestracyjny w cenie 29.95 USD ze strony producenta. Zobacz także inne darmowe programy w dziale Internet.

Podobne Akceleratory pobierania

 • FlashGet 3.7

  FlashGet 3.7 to niezwykle użyteczna aplikacja pomyślana dla wszystkich użytkowników sieci, którzy ściągają z niej pliki. Wykorzystuje ona technologię MHT, dzięki czemu przyśpiesza ściąganie danych nawet i dziesięciokrotnie.

 • Internet Download Manager

  Internet Download Manager jest to popularna aplikacja przeznaczona do ściągania różnego rodzaju plików z Internetu.

 • LeechGet 2009

  LeechGet to prosty i łatwy w codziennym użyciu akcelerator pobierania plików z Internetu.

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.

 • FreeRapid Downloader

  FreeRapid Downloader 0.8 to świetna aplikacja dla osób, które ściągają pliki z Internetu w większych ilościach. Powstała po to, aby znacznie ułatwić im życie i posiada opcje, które znacznie ułatwią transfer


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Net Transport 2.96Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie