Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Net Transport 2.96c

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Xi Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.07.2008
Data modyfikacji: 27.03.2012
Rozmiar: 5.2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 623

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Net Transport 2.96c

Net Transport to, jak mówią sami producenci, najlepszy, najszybszy i najbardziej ekscytujący menedżer pobierania plików z Internetu, jaki kiedykolwiek powstał.

Istotnie, już sama lista wspieranych protokołów pobierania jest imponująca. Oprócz standardowych HTTP, HTTPS i FTP, znajdują się na niej również MMS (Microsoft Media Services), RTSP (Real-Time Streaming Protocol) oraz te związane z programami p2p (eMule, BitTorrent). W praktyce oznacza to możliwość pobierania plików filmowych bezpośrednio z przekazu na żywo oraz serwisów, takich jak YouTube czy Wrzuta.pl

Tradycyjnie, jak to ma miejsce w każdego typu akceleratorze pobierania, możemy zaplanować cały proceder ściągania pliku na dysk, dzięki specjalnie przygotowanej w tym celu funkcjonalności. Pobrane dane możemy skatalogować i oznaczyć, dzięki prostemu w obsłudze, ale posiadającemu duże możliwości menadżerowi plików.

Program potrafi również przypisać różne proxy do procesu pobierania, a przez to maksymalnie wykorzystać przepustowość łącza i moc obliczeniową komputera. Dodatkowo Net Transport posiada pomniejsze opcje, takie jak np. wyłączenie komputera po pobraniu wszystkich zaplanowanych plików, automatyczne parsowanie, przeanalizowanie wolnej przestrzeni dyskowej itd.

Podobne Akceleratory pobierania

 • Internet Download Manager

  Internet Download Manager jest to popularna aplikacja przeznaczona do ściągania różnego rodzaju plików z Internetu.

 • Fresh Download 8.6

  Fresh Download 8.6 to użyteczna narzędzie dla każdego, kto tylko ściąga dużo rzeczy poprzez Internet. Jest to wygodny i łatwy w obsłudze menadżer pobierania, dzięki któremu zdecydowanie przyspieszymy proces pobierania.

 • Star Downloader

  Dostępny za free Star Downloader to aplikacja, która z pewnością zainteresuje wszystkich internautów pobierających z sieci duże ilości plików. Dzięki niej proces ten zostanie znacznie przyśpieszony.

 • Jdownloader

  Każdy użytkownik Internetu z pewnością nie raz korzystał z opcji ściągania spakowanych i umieszczonych na serwerach hostingowych plików. Najpopularniejsze z nich to Rapishare, Megaupload i inne.

 • FlashGet 3.7

  FlashGet 3.7 to niezwykle użyteczna aplikacja pomyślana dla wszystkich użytkowników sieci, którzy ściągają z niej pliki. Wykorzystuje ona technologię MHT, dzięki czemu przyśpiesza ściąganie danych nawet i dziesięciokrotnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Net Transport 2.96cAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie