Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Net Transport 2.96c

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Xi Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.07.2008
Data modyfikacji: 27.03.2012
Rozmiar: 5.2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 618

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Net Transport 2.96c

Net Transport to, jak mówią sami producenci, najlepszy, najszybszy i najbardziej ekscytujący menedżer pobierania plików z Internetu, jaki kiedykolwiek powstał.

Istotnie, już sama lista wspieranych protokołów pobierania jest imponująca. Oprócz standardowych HTTP, HTTPS i FTP, znajdują się na niej również MMS (Microsoft Media Services), RTSP (Real-Time Streaming Protocol) oraz te związane z programami p2p (eMule, BitTorrent). W praktyce oznacza to możliwość pobierania plików filmowych bezpośrednio z przekazu na żywo oraz serwisów, takich jak YouTube czy Wrzuta.pl

Tradycyjnie, jak to ma miejsce w każdego typu akceleratorze pobierania, możemy zaplanować cały proceder ściągania pliku na dysk, dzięki specjalnie przygotowanej w tym celu funkcjonalności. Pobrane dane możemy skatalogować i oznaczyć, dzięki prostemu w obsłudze, ale posiadającemu duże możliwości menadżerowi plików.

Program potrafi również przypisać różne proxy do procesu pobierania, a przez to maksymalnie wykorzystać przepustowość łącza i moc obliczeniową komputera. Dodatkowo Net Transport posiada pomniejsze opcje, takie jak np. wyłączenie komputera po pobraniu wszystkich zaplanowanych plików, automatyczne parsowanie, przeanalizowanie wolnej przestrzeni dyskowej itd.

Podobne Akceleratory pobierania

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.

 • DownloadStudio

  DownloadStudio 7.0.5 to jeden z najbardziej profesjonalnych i rozbudowanych programów do pobierania plików. Jeden program - kilkanaście narzędzi.

 • FreeRapid Downloader

  FreeRapid Downloader 0.8 to świetna aplikacja dla osób, które ściągają pliki z Internetu w większych ilościach. Powstała po to, aby znacznie ułatwić im życie i posiada opcje, które znacznie ułatwią transfer

 • NetWorx

  Networx Portable to proste i darmowe narzędzie służące do dokładnego pomiaru przepustowości łącza internetowego i wykrywania podejrzanej aktywności sieciowej, takiej jak trojany czy atak hakerski.

 • LeechGet 2009

  LeechGet to prosty i łatwy w codziennym użyciu akcelerator pobierania plików z Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Net Transport 2.96cAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie