Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mipony 1.6.1

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: mipony.net
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.11.2011
Data modyfikacji: 29.02.2012
Rozmiar: 8,03 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 278

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mipony 1.6.1

Mipony jest aplikacją służącą do pobierania plików z serwisów hostingowych takich jak  Depositefiles, Megaupload, Hotfile, Fileserve, Rapidshare oraz wielu innych. Program jest bardzo prosty w obsłudze, może być wykorzystywany zarówno przez osoby posiadające kona premium jak i te korzystające z darmowego pobierania plików. Mamy tu cały szereg funkcji, które w wygodny sposób pozwolą nam zarządzać ściąganymi plikami. Do najważniejszych funkcji z pewnością zaliczyć należy możliwość wznawiania transferu, kolejkowanie plików, nadawanie priorytetów, określanie ilości jednocześnie pobieranych plików czy limitów wykorzystywanego transferu.

Aplikacja posiada wbudowaną przeglądarkę stron internetowych dzięki czemu mamy wszystko w jednym miejscu. Przeglądarka oparta jest na silniku Internet Explorer tak więc bez obaw możemy przeglądać strony internetowe w poszukiwaniu interesujących nas plików. Program posiada również moduł, który umożliwia zdalną kontrolę przy wykorzystaniu specjalnego interfejsu WWW. Program Mipony jest wyposażony w narzędzie umożliwiające scalanie plików. Mamy tu również funkcję przechwytywania linków, która dobrze radzi sobie zarówno z obsługą pojedynczych hiperłączy jak i wielu odnośników zawartych w tekście.

Podobne Akceleratory pobierania

 • DownloadStudio

  DownloadStudio 7.0.5 to jeden z najbardziej profesjonalnych i rozbudowanych programów do pobierania plików. Jeden program - kilkanaście narzędzi.

 • Rapget

  RapGet 1.40 jest jednym z najlepszych akceleratorów ściągania plików z takich serwerów jak rapidshare.com, megaupload.com i inne. RapGet działa po polsku a obsługa jest bajecznie prosta - wklejasz link, naciskasz GET .

 • FreeRapid Downloader

  FreeRapid Downloader 0.8 to świetna aplikacja dla osób, które ściągają pliki z Internetu w większych ilościach. Powstała po to, aby znacznie ułatwić im życie i posiada opcje, które znacznie ułatwią transfer

 • Internet Download Manager

  Internet Download Manager jest to popularna aplikacja przeznaczona do ściągania różnego rodzaju plików z Internetu.

 • Wrzuta Manager

  Niemal każdy użytkownik Internetu w Polsce zna stronę Wrzuta.pl. To miejsce, w którym każdy może wrzucić pliki muzyczne oraz filmowe. Wiele z nich jest ciekawych i z pewnością niejedna osoba chciałaby je mieć na twardym dysku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mipony 1.6.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie